identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CLINICA SPERANŢA S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 41049117J2019000559308Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,62mil lei
▲ 39,1% vs. 2024
Profit net · 2025
1,00mil lei
▲ 69,7% vs. 2024
Salariați
7
▲ 40,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, CLINICA SPERANŢA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.616.224 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 39,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.003.709 lei. Datoriile totale au crescut cu 95,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41049117
Nr. Reg. Comerțului
J2019000559308 · EUID ROONRC.J2019000559308
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-04-25 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. IOAN SLAVICI, NR.16A · 4 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.616.224 lei
▲ 39,1%
Profit net
1.003.709 lei
▲ 69,7%
Datorii
858.706 lei
▲ 95,8%
Salariați
7
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.025.817 lei2024: 2.599.959 lei2025: 3.616.224 lei3,62 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 793.087 lei2024: 591.332 lei2025: 1.003.709 lei1,00 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
27,8%
Creștere CA an/an
+39,1%
CA / salariat
516.603 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,3%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+108,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.616.224 lei1.003.709 lei858.706 lei1.869.085 lei1.010.379 lei7
20242.599.959 lei591.332 lei438.660 lei1.021.463 lei582.803 lei5
20232.025.817 lei793.087 lei113.643 lei930.465 lei816.822 lei4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

WH
WELL HUB S.R.L.
CUI 54577947 · Alte forme de învățământ n.c.a.
BT
BRAIN TECH S.R.L.
CUI 54458873 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
CN
CABINET NEUROFEEDBACK SALVATOR S.R.L.
CUI 46469820 · Alte activități referitoare la sănătatea umană

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Satu Mare

FS
FORTEMED S.R.L.
CUI 54490262 · Mun. Satu Mare
LM
LARUSCA MED S.R.L.
CUI 54483494 · Mun. Satu Mare
AM
ATHELAS MED S.R.L.
CUI 54467642 · Mun. Satu Mare
IM
IMAGING MED S.R.L.
CUI 52565040 · Mun. Satu Mare
GS
GASTROSAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 52215991 · Mun. Satu Mare
AM
ANESTH MED S.R.L.
CUI 52061701 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLINICA SPERANŢA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →