identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MTS-RIO ŞI CRIS 2019 S.R.L.

CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 41081274J2019001337033Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
16mii lei
▲ 33,7% vs. 2024
Profit net · 2025
569lei
▲ 58,5% vs. 2024
Salariați
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, MTS-RIO ŞI CRIS 2019 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 16.108 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 33,7%. Rezultatul net a fost un profit de 569 lei. Datoriile totale au scăzut cu 16,5% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41081274
Nr. Reg. Comerțului
J2019001337033 · EUID ROONRC.J2019001337033
Cod CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-08 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Câmpulung
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. GRUIULUI, NR.86, BL.P7, SC.C, ET.2, AP.10 · 4 firme aici
Cod poștal
115100
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
16.108 lei
▲ 33,7%
Profit net
569 lei
▲ 58,5%
Datorii
35.530 lei
▼ 16,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 14.593 lei2024: 12.050 lei2025: 16.108 lei16 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.603 lei2024: 359 lei2025: 569 lei56920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,5%
Creștere CA an/an
+33,7%
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,3%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-6,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202516.108 lei569 lei35.530 lei59.847 lei24.317 lei
202412.050 lei359 lei42.527 lei66.275 lei23.748 lei1
202314.593 lei1.603 lei67 lei23.457 lei23.390 lei
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MA
MTS ALE ŞI ATO S.R.L.
CUI 45823368 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
MC
MTS CRIS ANDREI S.R.L.
CUI 42907596 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
PH
PROFESIONAL HIDROINSTAL S.R.L.
CUI 41474370 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Argeș

PK
PUR KAIROS S.R.L.
CUI 54429525 · Mun. Câmpulung
AV
ANDREAS VALENTINO S.R.L.
CUI 52656300 · Mun. Câmpulung
NN
NURI NATI S.R.L.
CUI 51966346 · Mun. Câmpulung
AC
ARV CAR POINT S.R.L.
CUI 51274337 · Mun. Câmpulung
BG
BERTRAM GROUP S.R.L.
CUI 49185173 · Mun. Câmpulung
MA
MC AUTOHANDEL S.R.L.
CUI 47888215 · Mun. Câmpulung

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MTS-RIO ŞI CRIS 2019 S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →