identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

HANNER PROFESSION S.R.L.

CAEN 8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
CUI 41127860J19/428/2019Neplătitor TVAVerificat ANAF 13.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
134mii lei
▲ 1,9% vs. 2024
Profit net · 2025
2.277lei
▼ 96,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, HANNER PROFESSION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 134.142 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,9%. Rezultatul net a fost un profit de 2.277 lei. Datoriile totale au crescut cu 49,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41127860
Nr. Reg. Comerțului
J19/428/2019 · EUID ROONRC.J19/428/2019
Cod CAEN
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-16 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Mun. Odorheiu Secuiesc
Adresă
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. ION CREANGĂ · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
535600
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. TERMOSERV S.R.L. · 33 m · CAEN 141
  2. PROCONT SRL · 40 m · CAEN 6920
  3. ANTIC ICE S.R.L. · 45 m · CAEN 1052
  4. SERVICE A.W.G. SRL · 61 m · CAEN 4764
  5. PRO VET 2003 SRL · 91 m · CAEN 7500
  6. PRINT 3D MANUFACTURING SRL · 95 m · CAEN 4725
  7. PANDOR EDUDIS S.R.L. · 103 m · CAEN 9329
  8. ÁRPÁD - KŰRTŐS HOUSE SRL · 129 m · CAEN 5611 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025134 mii lei▲ 1,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
39 mii78 mii117 mii156 mii2023 · cifră de afaceri: 156.419 lei2023 · profit net: 75.588 lei20232024 · cifră de afaceri: 131.639 lei2024 · profit net: 58.954 lei20242025 · cifră de afaceri: 134.142 lei134 mii2025 · profit net: 2.277 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
174 mii lei▲ 49,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 8559 · 8.176 firme · mai sus decât 53% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Harghita · mai sus decât 33% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,7% marjă · mai sus decât 32% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,7%
Creștere CA an/an
+1,9%
CA / salariat
134.142 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+10,7%/an
Grad de îndatorare
69%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025134.142+1,9%2.277−96,1%1,7%173.755252.60765.0141
2024131.639−15,8%58.954−22,0%44,8%116.348197.51562.7371
2023156.41975.58848,3%67.651183.01692.6961
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Furnizor de formare profesională a adulților autorizat (RNFFPA)
4 programe autorizate (4 neretrase), ultima autorizație 2019-10-15;
—expirat15.10.2023Registrul Național al Furnizorilor de Formare Profesională (AJPIS)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

6
Dosare în care firma apare ca parte
6
Ca pârât
4
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-12-023168/268/2024/a1Judecătoria Odorheiulsecuiesccerere reexaminare ajutor public judiciarFondPârât
2024-09-183168/268/2024Judecătoria Odorheiulsecuiescconstatare nulitate act juridic contract de vânzare-cumpărare act autentic nr. 2FondPârât
2024-08-28877/96/2023Curtea De Apel TargumuresPlângere împotriva rezoluţiei directorului ORCApelIntimat Pârât
2024-07-082203/268/2023Tribunalul Harghitacontestaţie la executareApelIntimat Intimat
2023-07-11877/96/2023Tribunalul HarghitaPlângere împotriva rezoluţiei directorului ORC Încheierea nr.3481/27.06.2023FondPârât
2023-07-032203/268/2023Judecătoria Odorheiulsecuiesccontestaţie la executareFondIntimat

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ERKA SALON SRL29402960în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 137 mii lei, 2 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte forme de învățământ n.c.a. · Harghita

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HANNER PROFESSION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →