identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CLUBUL DE MUZICĂ S.R.L.

CAEN 8552 — Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
CUI 41133756J23/2231/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
205mii lei
▼ 7,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−48mii lei
▼ 1.231,6% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CLUBUL DE MUZICĂ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 204.900 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 47.571 lei. Datoriile totale au crescut cu 51,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (102.955 lei) depășesc activele totale (71.816 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-31.139 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-47.571 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41133756
Nr. Reg. Comerțului
J23/2231/2019 · EUID ROONRC.J23/2231/2019
Cod CAEN
8552 — Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-17 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
204.900 lei
▼ 7,2%
Profit net
-47.571 lei
▼ 1.231,6%
Datorii
102.955 lei
▲ 51,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 162.828 lei2024: 220.855 lei2025: 204.900 lei205 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.278 lei2024: 4.204 lei2025: -47.571 lei−48 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-23,2%
Creștere CA an/an
-7,2%
CA / salariat
102.450 lei
Datorii / active
143%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+126,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025204.900 lei-47.571 lei102.955 lei71.816 lei-31.139 lei2
2024220.855 lei4.204 lei67.917 lei107.349 lei39.432 lei2
2023162.828 lei2.278 lei16.748 lei62.846 lei46.098 lei
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
2.500 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · Ilfov

FL
FUTURE LEADERS S.R.L.
CUI 40584227 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
IS
IHB SKILLS FOR LEADERS S.R.L.
CUI 28914512 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
CD
CENTRUL DE DEZVOLTARE HAPPY KIDS SRL
CUI 28914490 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
IP
IADAN PRODUCTION SRL
CUI 17344980 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
SP
STASIA PROJECTS S.R.L.
CUI 55185909 · Sat Berceni Com. Berceni
AD
ARTIS DANCE STUDIO S.R.L.
CUI 55157186 · Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-01AdresăJUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, ŞOS. BUCUREŞTI-TÎRGOVIŞTE, NR.44B, CAMERA 1, BL.1, AP.121JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, ŞOS. BUCUREŞTI-TÂRGOVIŞTE, NR.44B, CAMERA 1, BL.1, AP.121
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLUBUL DE MUZICĂ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →