identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

STEAMWASH AND CLEAN S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 41158610J2019000618304Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
958mii lei
▲ 9,6% vs. 2024
Profit net · 2025
171mii lei
▲ 28,7% vs. 2024
Salariați
15
— constant
Contracte publice
34
SEAP · activ 2026
În anul 2025, STEAMWASH AND CLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 957.903 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,6%. Rezultatul net a fost un profit de 171.363 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41158610
Nr. Reg. Comerțului
J2019000618304 · EUID ROONRC.J2019000618304
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-22 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Petreşti Com. Petreşti
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT PETREŞTI COM. PETREŞTI, PETREŞTI, NR.135
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
957.903 lei
▲ 9,6%
Profit net
171.363 lei
▲ 28,7%
Datorii
111.899 lei
▼ 20,3%
Salariați
15
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 438.526 lei2024: 873.956 lei2025: 957.903 lei958 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 109.002 lei2024: 133.130 lei2025: 171.363 lei171 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 152025: 151520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,9%
Creștere CA an/an
+9,6%
CA / salariat
63.860 lei
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65,1%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+127,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025957.903 lei171.363 lei111.899 lei374.206 lei263.432 lei15
2024873.956 lei133.130 lei140.382 lei425.117 lei284.735 lei15
2023438.526 lei109.002 lei100.785 lei271.092 lei151.605 lei7
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

34

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
28.296 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
33
Valoare totală
879.562 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GER PAVA TO S.R.L.45107806în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Satu Mare

B&
B & V CLEANING S.R.L.
CUI 55410547 · Sat Acâş Com. Acâş
VC
VRAJA CURĂŢENIEI S.R.L.
CUI 55152251 · Sat Mărtineşti Com. Odoreu
PC
PERFECT CURAT BY MELANIA S.R.L.
CUI 55152235 · Orş. Ardud
4P
4CARE PLUS S.R.L.
CUI 54705043 · Mun. Satu Mare
JS
JETWASH SATU MARE S.R.L.
CUI 54652747 · Sat Valea Morii Orş. Tăşnad
GC
GENERAL CURAT S.R.L.
CUI 52485480 · Sat Turţ Com. Turţ

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STEAMWASH AND CLEAN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →