identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

NO HAIR STATION S.R.L.

CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
CUI 41164302J2019001091333Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
784mii lei
▼ 11,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1.680lei
▼ 99,1% vs. 2024
Salariați
5
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, NO HAIR STATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 784.307 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.680 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41164302
Nr. Reg. Comerțului
J2019001091333 · EUID ROONRC.J2019001091333
Cod CAEN
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-23 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. RULMENTULUI, NR.7, BL.51 A, SC.A, ET.1, AP.4 · 3 firme aici
Cod poștal
720263
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
784.307 lei
▼ 11,6%
Profit net
1.680 lei
▼ 99,1%
Datorii
227.304 lei
▼ 20,3%
Salariați
5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 601.169 lei2024: 887.637 lei2025: 784.307 lei784 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 135.654 lei2024: 182.589 lei2025: 1.680 lei1.68020232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,2%
Creștere CA an/an
-11,6%
CA / salariat
156.861 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,3%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+99,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025784.307 lei1.680 lei227.304 lei812.822 lei637.099 lei5
2024887.637 lei182.589 lei285.146 lei963.783 lei635.419 lei5
2023601.169 lei135.654 lei277.628 lei789.392 lei452.831 lei4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AH
AELIA HC S.R.L.
CUI 47632062 · Activități de tratament și înfrumusețare
GG
GEOTER GRUP SRL
CUI 17103256 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AELIA HC S.R.L.47632062în funcțiune
AELIA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ50553821radiată
IRIZE S.R.L.41053479radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de tratament și înfrumusețare · Suceava

DB
DENISSE BEAUTY S.R.L.
CUI 53973978 · Mun. Suceava
KC
KALA CENTER S.R.L.
CUI 53529445 · Mun. Suceava
KK
KAMA KALA S.R.L.
CUI 53477184 · Mun. Suceava
CB
CRISTINA BALANCE S.R.L.
CUI 53259961 · Mun. Suceava
AS
ALLURE STUDIO S.R.L.
CUI 52891870 · Mun. Suceava
VP
VICTORIA PMU S.R.L.
CUI 52762549 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NO HAIR STATION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →