identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

VRT CARS & MOTORS S.R.L.

CAEN 7120 — Activități de testări și analize tehnice
CUI 41174250J2019001811085Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,40mil lei
▲ 206,7% vs. 2024
Profit net · 2025
76mii lei
▲ 180,1% vs. 2024
Salariați
6
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
10
SEAP · activ 2026
În anul 2025, VRT CARS & MOTORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.396.864 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 206,7%. Rezultatul net a fost un profit de 76.376 lei. Datoriile totale au crescut cu 61,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (585.248 lei) depășesc activele totale (457.978 lei) în 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41174250
Nr. Reg. Comerțului
J2019001811085 · EUID ROONRC.J2019001811085
Cod CAEN
7120 — Activități de testări și analize tehnice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-27 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Codlea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Codlea
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. PLUTELOR, NR.21, CAMERA 1
Cod poștal
505100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.396.864 lei
▲ 206,7%
Profit net
76.376 lei
▲ 180,1%
Datorii
585.248 lei
▲ 61,6%
Salariați
6
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 252.942 lei2024: 455.445 lei2025: 1.396.864 lei1,40 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 21.512 lei2024: -95.341 lei2025: 76.376 lei76 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,5%
Creștere CA an/an
+206,7%
CA / salariat
232.811 lei
Datorii / active
128%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.132,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+49,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.396.864 lei76.376 lei585.248 lei457.978 lei1.488 lei6
2024455.445 lei-95.341 lei362.110 lei124.129 lei-74.888 lei3
2023252.942 lei21.512 lei15.881 lei36.334 lei20.453 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

10

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
10
Valoare totală
1.889 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LUX DRIVE & LOGISTIC S.R.L.37387101radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de testări și analize tehnice · Brașov

IL
ITP LA DAVID S.R.L.
CUI 51229786 · Mun. Codlea
WC
WTS CAR FIX & DIAGNOSTICS S.R.L.
CUI 50601287 · Mun. Codlea
PI
PREMIUM ITP DDM S.R.L.
CUI 48871580 · Mun. Codlea
GT
GAVRO TEAM CO S.R.L.
CUI 42347898 · Mun. Codlea
VC
VIDA CONSULTING SRL
CUI 22231596 · Mun. Codlea
AP
APOTEST SRL
CUI 18422199 · Mun. Codlea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VRT CARS & MOTORS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →