identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

DESCHIDEM INIMI S.R.L.

CAEN 8695 — Activități de fizioterapie
CUI 41178065J2019001540039Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,08mil lei
▲ 6,7% vs. 2024
Profit net · 2025
2.047lei
▼ 96,8% vs. 2024
Salariați
8
▼ 20,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, DESCHIDEM INIMI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.081.925 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,7%. Rezultatul net a fost un profit de 2.047 lei. Datoriile totale au crescut cu 206,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41178065
Nr. Reg. Comerțului
J2019001540039 · EUID ROONRC.J2019001540039
Cod CAEN
8695 — Activități de fizioterapie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-27 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Sat Smeura Com. Moşoaia
Adresă
JUD. ARGEŞ, SAT SMEURA COM. MOŞOAIA, STR. OLTENI, NR.108 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.081.925 lei
▲ 6,7%
Profit net
2.047 lei
▼ 96,8%
Datorii
254.758 lei
▲ 206,7%
Salariați
8
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 788.020 lei2024: 1.014.077 lei2025: 1.081.925 lei1,08 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 12.847 lei2024: 63.045 lei2025: 2.047 lei2.04720232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 102025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,2%
Creștere CA an/an
+6,7%
CA / salariat
135.241 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,8%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+132,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.081.925 lei2.047 lei254.758 lei304.010 lei114.252 lei8
20241.014.077 lei63.045 lei83.062 lei195.267 lei112.205 lei10
2023788.020 lei12.847 lei65.645 lei133.414 lei49.160 lei8
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

IS
INSTACARGO S.R.L.
CUI 49866701 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă
LA
LUXURY AGENCY ADVISORY SRL
CUI 37418909 · Activități de consultanță în afaceri și management

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de fizioterapie · Argeș

FM
FIZIOFAL MED S.R.L.
CUI 53072326 · Sat Rotunda Com. Corbeni
RS
REVOMOTION S.R.L.
CUI 52495514 · Mun. Piteşti
MS
MARIAMEDICAL S.R.L.
CUI 52243789 · Mun. Piteşti
MR
MEDICAL RELAX THERAPY S.R.L.
CUI 51408773 · Mun. Piteşti
KS
KINETIKLIN S.R.L.
CUI 50180170 · Orş. Mioveni
KF
KINETIC FLOW S.R.L.
CUI 49672209 · Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DESCHIDEM INIMI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →