identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

HADATRAC S.R.L.

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 41183070J2019001092176Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
590mii lei
▲ 57,5% vs. 2024
Profit net · 2025
51mii lei
▲ 474,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, HADATRAC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 590.370 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 57,5%. Rezultatul net a fost un profit de 50.965 lei. Datoriile totale au scăzut cu 55,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41183070
Nr. Reg. Comerțului
J2019001092176 · EUID ROONRC.J2019001092176
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-28 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Sat Şendreni Com. Şendreni
Adresă
JUD. GALAŢI, SAT ŞENDRENI COM. ŞENDRENI, STR. ROZELOR, NR.30 · 3 firme aici
Cod poștal
807290

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
590.370 lei
▲ 57,5%
Profit net
50.965 lei
▲ 474,8%
Datorii
127.081 lei
▼ 55,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 484.504 lei2024: 374.842 lei2025: 590.370 lei590 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -180.416 lei2024: -13.599 lei2025: 50.965 lei51 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,6%
Creștere CA an/an
+57,5%
CA / salariat
590.370 lei
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,6%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+71,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025132.237 $11.416 $28.465 $126.679 $98.215 $1
202481.532 $-2.958 $61.551 $144.099 $82.548 $1
2023105.884 $-39.428 $98.774 $184.686 $85.912 $1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EP
ENSURIAL PROD GAL S.R.L.
CUI 47566139 · Transporturi rutiere de mărfuri
TG
TIVERAPROD GAL S.R.L.
CUI 46896856 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Galați

GN
GRANUM NOA S.R.L.
CUI 55192213 · Sat Şendreni Com. Şendreni
TB
TIMEN BAU GAL S.R.L.
CUI 42950316 · Sat Şendreni Com. Şendreni
MI
MS IMPEX S.R.L.
CUI 55118802 · Mun. Galaţi
GH
GREEN HORIZON AGRO COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 55109200 · Sat Valea Mărului Com. Valea Mărului
GS
GRANORIS S.R.L.
CUI 54001536 · Mun. Galaţi
GS
GEO STEF CRG S.R.L.
CUI 53420501 · Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HADATRAC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →