identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

IMVISION S.R.L.

CAEN 8009 — Alte activități de protecție n.c.a.
CUI 41198453J2019001507054Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,01mil lei
▼ 7,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−15mii lei
▲ 94,3% vs. 2024
Salariați
7
▼ 41,7% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, IMVISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.014.874 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 15.052 lei. Datoriile totale au crescut cu 21,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.483.238 lei) depășesc activele totale (1.262.720 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-220.518 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-15.052 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41198453
Nr. Reg. Comerțului
J2019001507054 · EUID ROONRC.J2019001507054
Cod CAEN
8009 — Alte activități de protecție n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-30 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Orş. Ştei
Adresă
JUD. BIHOR, ORŞ. ŞTEI, STR. MIRON POMPILIU, NR.84.84/A
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.014.874 lei
▼ 7,8%
Profit net
-15.052 lei
▲ 94,3%
Datorii
1.483.238 lei
▲ 21,6%
Salariați
7
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 574.645 lei2024: 1.100.626 lei2025: 1.014.874 lei1,01 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -106.996 lei2024: -262.270 lei2025: -15.052 lei−15 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 122025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,5%
Creștere CA an/an
-7,8%
CA / salariat
144.982 lei
Datorii / active
117%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+160,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025201.240 €-2.985 €294.112 €250.386 €-43.727 €7
2024221.249 €-52.722 €245.220 €203.638 €-41.303 €12
2023116.174 €-21.631 €170.534 €175.630 €11.484 €6
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AKUM WORKS SRL34593190radiată
FELIXWALD S.R.L.54718795în funcțiune
THE RELAY S.A.52815180în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de protecție n.c.a. · Bihor

VS
VALOR SECURITY S.R.L.
CUI 41615640 · Orş. Ştei
IS
IRON SHIELD S.R.L.
CUI 55236980 · Sat Poiana Com. Criştioru de Jos
WC
WORLD CLASS LA-INT&SECRSK CONSULTANCY S.R.L.
CUI 54186531 · Sat Sântandrei Com. Sântandrei
SS
SEMSYSTEM S.R.L.
CUI 52895278 · Mun. Oradea
SA
SMART AND SECURE IMPROVEMENT S.R.L.
CUI 51556303 · Sat Sânmartin Com. Sânmartin
BS
BITECH SYSTEMS S.R.L.
CUI 51510365 · Sat Burzuc Com. Sârbi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IMVISION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →