identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SOLARIS PROTEIN POWER S.R.L.

CAEN 6290 — Alte activități de servicii privind tehnologia informației
CUI 41203134J2019001995224Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
191mii lei
Profit net · 2025
156mii lei
▲ 37.904,4% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, SOLARIS PROTEIN POWER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 191.352 lei. Rezultatul net a fost un profit de 156.132 lei. Datoriile totale au crescut cu 225,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41203134
Nr. Reg. Comerțului
J2019001995224 · EUID ROONRC.J2019001995224
Cod CAEN
6290 — Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-31 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. OLARI, NR.8, BL.620, SC.D, ET.4, AP.19 · 8 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
191.352 lei
Profit net
156.132 lei
▲ 37.904,4%
Datorii
18.010 lei
▲ 225,7%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 86.308 lei2024: 0 lei2025: 191.352 lei191 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 39.413 lei2024: -413 lei2025: 156.132 lei156 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 02025: 0020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
81,6%
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025191.352 lei156.132 lei18.010 lei174.382 lei156.372 lei0
20240 lei-413 lei5.529 lei43.988 lei38.459 lei0
202386.308 lei39.413 lei7.308 lei46.180 lei38.872 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AG
AEROSTAR GROUP HVAC S.R.L.
CUI 52864263 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
BI
BONVIN IASI S.R.L.
CUI 45627094 · Comerț cu ridicata al băuturilor
PT
POWER TEAM COPFER S.R.L.
CUI 44047749 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
MA
MOLNER AGENCY S.R.L.
CUI 43402842 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
CS
CARRIAGE SUPORT S.R.L.
CUI 41779081 · Activități de servicii logistice pentru transporturi
SM
SERVICE MOTOARE MOLDOVA S.R.L.
CUI 41667290 · Transporturi rutiere de mărfuri

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii privind tehnologia informației · Iași

EC
EXFDENTAL.COM S.R.L.
CUI 54880397 · Mun. Iaşi
CS
CLOUDING S.R.L.
CUI 53989508 · Mun. Iaşi
LH
LUMERIS HOLDINGS S.R.L.
CUI 52920045 · Mun. Iaşi
VS
VOLYX S.R.L.
CUI 52620293 · Mun. Iaşi
CC
CMV CONCEPT S.R.L.
CUI 52535627 · Mun. Iaşi
CS
CADEMIX S.R.L.
CUI 52483803 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-15AdresăJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. GRIGORE URECHE, NR.3, MEZANIN. LA AVOCAT DANIELA ROTARU, BL.WALTER MĂRĂCINEANUJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. OLARI, NR.8, BL.620, SC.D, ET.4, AP.19
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SOLARIS PROTEIN POWER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →