identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

A&A NAIL TRAINING S.R.L.

CAEN 8532 — Învățământ secundar, tehnic sau profesional
CUI 41207721J40/7214/2019Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
379mii lei
▲ 109,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−117mii lei
▲ 61,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

A&A NAIL TRAINING S.R.L. (CUI 41207721, nr. J40/7214/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2019. Activitatea principală: învățământ secundar, tehnic sau profesional (CAEN 8532). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 379 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, A&A NAIL TRAINING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 378.769 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 109,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 117.098 lei. Datoriile totale au crescut cu 27,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (628.297 lei) depășesc activele totale (214.903 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-413.297 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-117.098 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41207721
Nr. Reg. Comerțului
J40/7214/2019 · EUID ROONRC.J40/7214/2019
Cod CAEN
8532 — Învățământ secundar, tehnic sau profesional
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-31 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ORZARI · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN1234567
  1. ALEKA PROSPER SRL · 16 m · CAEN 6312 · +4 firme la aceeași adresă
  2. VOCEA EVANGHELIEI SRL · 24 m · CAEN 6010
  3. BEMA INTERNATIONAL SRL · 26 m · CAEN 2920 · +5 firme la aceeași adresă
  4. GOLD GYM EXIM SRL · 41 m · CAEN 9261 · +24 firme la aceeași adresă
  5. MION SERV IMPEX S.R.L. · 43 m · CAEN 4533
  6. ZENTIRO S.R.L. · 53 m · CAEN 4712
  7. LASER MANIA SRL · 63 m · CAEN 9329

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025379 mii lei▲ 109,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
95 mii189 mii284 mii379 mii2023 · cifră de afaceri: 326.733 lei2023 · profit net: -65.421 lei20232024 · cifră de afaceri: 180.726 lei2024 · profit net: -300.181 lei20242025 · cifră de afaceri: 378.769 lei379 mii2025 · profit net: -117.098 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
628 mii lei▲ 27,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 8532 · 107 firme · mai sus decât 75% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 60% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-30,9% marjă · mai sus decât 18% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-30,9%
Creștere CA an/an
+109,6%
CA / salariat
378.769 lei
Datorii / active
292%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+35,4%/an
Grad de îndatorare
292%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025378.769+110%-117.098-30,9%628.297214.903-413.2971
2024180.726−44,7%-300.181-166,1%491.281194.356-296.2001
2023326.733-65.421-20,0%327.275330.8263.9821
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NAIL ART S.R.L.48984873în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 379 mii lei, 2 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Învățământ secundar, tehnic sau profesional · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre A&A NAIL TRAINING S.R.L.

Este A&A NAIL TRAINING S.R.L. o firmă activă?

Da. A&A NAIL TRAINING S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este A&A NAIL TRAINING S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, A&A NAIL TRAINING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2023 (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO41207721.

Ce cifră de afaceri are A&A NAIL TRAINING S.R.L.?

În 2025, A&A NAIL TRAINING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 378.769 lei, în creștere cu 109,6% față de 2024, și o pierdere netă de 117.098 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are A&A NAIL TRAINING S.R.L.?

În 2025, A&A NAIL TRAINING S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este A&A NAIL TRAINING S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care A&A NAIL TRAINING S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are A&A NAIL TRAINING S.R.L. datorii la ANAF?

A&A NAIL TRAINING S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul A&A NAIL TRAINING S.R.L.?

Sediul social declarat al A&A NAIL TRAINING S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ORZARI.

Ce activitate are A&A NAIL TRAINING S.R.L.?

Activitatea principală declarată a A&A NAIL TRAINING S.R.L. este „Învățământ secundar, tehnic sau profesional” (cod CAEN 8532).

Când a fost înființată A&A NAIL TRAINING S.R.L.?

A&A NAIL TRAINING S.R.L. a fost înregistrată pe 31.05.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/7214/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A&A NAIL TRAINING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala