identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TARAFUL NICU GRIGORAŞ S.R.L.

CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
CUI 41224102J2019001149179Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
183mii lei
▼ 3,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−160mii lei
▼ 236,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
7
SEAP · activ 2024
În anul 2025, TARAFUL NICU GRIGORAŞ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 182.886 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 160.423 lei. Datoriile totale au crescut cu 971,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (572.360 lei) depășesc activele totale (412.177 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-160.183 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-160.423 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41224102
Nr. Reg. Comerțului
J2019001149179 · EUID ROONRC.J2019001149179
Cod CAEN
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-05 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
182.886 lei
▼ 3,9%
Profit net
-160.423 lei
▼ 236,1%
Datorii
572.360 lei
▲ 971,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 177.970 lei2024: 190.307 lei2025: 182.886 lei183 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 132.854 lei2024: 117.851 lei2025: -160.423 lei−160 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-87,7%
Creștere CA an/an
-3,9%
CA / salariat
182.886 lei
Datorii / active
139%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+56,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025182.886 lei-160.423 lei572.360 lei412.177 lei-160.183 lei1
2024190.307 lei117.851 lei53.428 lei176.377 lei122.949 lei1
2023177.970 lei132.854 lei12.087 lei145.181 lei133.094 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

7

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
8.990 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
6
Valoare totală
50.551 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
DND FACTORY PACKAGE S.R.L.45629460în funcțiune
BB EXPERIENCE S.R.L.52323403în funcțiune
MCPIZZA & PASTA S.R.L.44462788în funcțiune
ZENSLIMFOOD S.R.L.40548437în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de interpretare artistică (spectacole) · Galați

GD
GIMI DE LA TECUCI S.R.L.
CUI 55052287 · Mun. Tecuci
SM
SWARA MADHURA S.R.L.
CUI 54578527 · Sat Costi Com. Vânători
CB
CALIPSO BAND S.R.L.
CUI 54514248 · Sat Independenţa Com. Independenţa
NM
NEDFRAN MEDIA SERVICES S.R.L.
CUI 54154157 · Mun. Galaţi
FE
FANTASY EVENT SHOW S.R.L.
CUI 53420471 · Sat Scânteieşti Com. Scânteieşti
US
URSARINHO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 52871856 · Mun. Tecuci

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TARAFUL NICU GRIGORAŞ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →