identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CHROMATIC PROMOTIONAL S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 41225159J12/2360/2019Neplătitor TVAInactiv fiscalRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
560mii lei
▼ 67,1% vs. 2021
Profit net · 2022
−173mii lei
▼ 14.885,0% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Contracte publice
18
SEAP · activ 2021
În anul 2022, CHROMATIC PROMOTIONAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 559.532 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 67,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 173.377 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-173.377 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41225159
Nr. Reg. Comerțului
J12/2360/2019 · EUID ROONRC.J12/2360/2019
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-05 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA JANOVICS JENŐ, NR.9 · 4 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2022)
559.532 lei
▼ 67,1%
Profit net
-173.377 lei
▼ 14.885,0%
Datorii
1.273.411 lei
▲ 6,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 1.642.701 lei2021: 1.698.881 lei2022: 559.532 lei560 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 191.032 lei2021: -1.157 lei2022: -173.377 lei−173 mii20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
-31,0%
Creștere CA an/an
-67,1%
CA / salariat
559.532 lei
Datorii / active
98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-696,6%
Creștere medie anuală (2019–2022)
+252,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022559.532 lei-173.377 lei1.273.411 lei1.298.299 lei24.888 lei1
20211.698.881 lei-1.157 lei1.191.161 lei1.389.426 lei198.265 lei1
20201.642.701 lei191.032 lei1.223.304 lei1.420.328 lei197.024 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2019–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

18

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
18
Valoare totală
25.029 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BD
BOGLAR DISTRIBUTIONS S.R.L.
CUI 51857969 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
IR
INTRADIX RENT S.R.L.
CUI 46995620 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
PM
PHOENIX MEDACTIVE-DISTRIBUTIE MEDICALĂ S.R.L.
CUI 46076155 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Cluj

BS
BAHB S.R.L.
CUI 55509797 · Mun. Cluj-Napoca
MM
MHI MARK CONSULT S.R.L.
CUI 55447503 · Mun. Cluj-Napoca
ED
ECHIPA DE BRAND S.R.L.
CUI 55369588 · Mun. Cluj-Napoca
AD
APONTI DIGITAL S.R.L.
CUI 55369570 · Mun. Cluj-Napoca
PS
PULSE SOFTWARE S.R.L.
CUI 55262971 · Mun. Cluj-Napoca
RS
RESULTADO S.R.L.
CUI 55256333 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CHROMATIC PROMOTIONAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →