identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

NIERGHEŞ MONTAGE S.R.L.

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 41230317J39/724/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
159mii lei
▼ 39,8% vs. 2023
Profit net · 2024
5.666lei
▼ 40,7% vs. 2023
Salariați
3
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2024, NIERGHEŞ MONTAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 159.020 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 39,8%. Rezultatul net a fost un profit de 5.666 lei. Datoriile totale au crescut cu 102,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41230317
Nr. Reg. Comerțului
J39/724/2019 · EUID ROONRC.J39/724/2019
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
159.020 lei
▼ 39,8%
Profit net
5.666 lei
▼ 40,7%
Datorii
23.960 lei
▲ 102,2%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 215.740 lei2023: 264.048 lei2024: 159.020 lei159 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 1.809 lei2023: 9.547 lei2024: 5.666 lei5.66620222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 42023: 32024: 3320222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
3,6%
Creștere CA an/an
-39,8%
CA / salariat
53.007 lei
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,5%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+7,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024159.020 lei5.666 lei23.960 lei46.209 lei22.249 lei3
2023264.048 lei9.547 lei11.850 lei28.433 lei16.583 lei3
2022215.740 lei1.809 lei11.011 lei18.047 lei7.036 lei4
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
RĂDĂCINI VRÂNCENE COOPERATIVA AGRICOLĂ51962247în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Vrancea

TG
TITAN GND CONSTRUCT&AUTO S.R.L.
CUI 55414069 · Sat Tulnici Com. Tulnici
MG
MODULYN GRUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54691827 · Orş. Odobeşti
IG
INST.GIO S.R.L.
CUI 52970612 · Sat Vulturu Com. Vulturu
EM
EDIMAR MONTAJE S.R.L.
CUI 52950097 · Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca
EC
EDILMAT.CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52887550 · Sat Viişoara Com. Vidra
LS
LGS SMART SYSTEMS S.R.L.
CUI 52854863 · Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NIERGHEŞ MONTAGE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →