identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ROMANTIK APARTMENTS S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 41232946J33/1152/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
119mii lei
▲ 0,8% vs. 2024
Profit net · 2025
1.343lei
▲ 110,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, ROMANTIK APARTMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 118.916 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.343 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41232946
Nr. Reg. Comerțului
J33/1152/2019 · EUID ROONRC.J33/1152/2019
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Câmpulung Moldovenesc
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. VIITORULUI, NR.1 · 3 firme aici
Cod poștal
725100
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
118.916 lei
▲ 0,8%
Profit net
1.343 lei
▲ 110,3%
Datorii
21.252 lei
▼ 11,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 168.507 lei2024: 117.931 lei2025: 118.916 lei119 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 43.127 lei2024: -13.066 lei2025: 1.343 lei1.34320232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,1%
Creștere CA an/an
+0,8%
CA / salariat
118.916 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+44,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025118.916 lei1.343 lei21.252 lei86.744 lei68.999 lei1
2024117.931 lei-13.066 lei23.897 lei73.092 lei67.656 lei1
2023168.507 lei43.127 lei25.508 lei86.595 lei80.722 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AS
ACTIVROM S.R.L.
CUI 23947195 · Alte activități poștale și de curier
TD
THERMO-DESIGN S.R.L.
CUI 19206177 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Suceava

ES
EURO SIGI S.R.L.
CUI 52138155 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
OD
OVIDIU-DECE S.R.L.
CUI 51951965 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
VS
VEREHA SERV COM S.R.L.
CUI 50679685 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
AT
ANTEO TURISM RARĂU S.R.L.
CUI 49558981 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
DV
DOMENIUL VÂNĂTORULUI S.R.L.
CUI 49400875 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
LT
LONGFIELD TOWN S.R.L.
CUI 49372953 · Mun. Câmpulung Moldovenesc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROMANTIK APARTMENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →