identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

FASHION AVE S.R.L.

CAEN 4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
CUI 41233402J2021015078404Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,46mil lei
▲ 3,7% vs. 2024
Profit net · 2025
956mii lei
▼ 39,8% vs. 2024
Salariați
11
▲ 22,2% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, FASHION AVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.457.609 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,7%. Rezultatul net a fost un profit de 955.933 lei. Datoriile totale au crescut cu 115,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41233402
Nr. Reg. Comerțului
J2021015078404 · EUID ROONRC.J2021015078404
Cod CAEN
4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ANTON HOLBAN, NR.6, CORPUL A, BL.YACHT KID, ET.6D, AP.A.6D.8
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.457.609 lei
▲ 3,7%
Profit net
955.933 lei
▼ 39,8%
Datorii
4.607.090 lei
▲ 115,0%
Salariați
11
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.302.603 lei2024: 6.225.043 lei2025: 6.457.609 lei6,46 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.806.203 lei2024: 1.587.727 lei2025: 955.933 lei956 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 92025: 111120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,8%
Creștere CA an/an
+3,7%
CA / salariat
587.055 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+161,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.457.609 lei955.933 lei4.607.090 lei5.849.058 lei1.305.230 lei11
20246.225.043 lei1.587.727 lei2.142.965 lei3.641.203 lei1.550.987 lei9
20235.302.603 lei1.806.203 lei1.197.896 lei2.939.398 lei1.769.463 lei9
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
RALIS PERFUMES S.R.L.43148338în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · Municipiul București

MS
MAISON9799 S.R.L.
CUI 55423776 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SG
SWEET GLOW SHOP S.R.L.
CUI 55235039 · Sector 2 Mun. Bucureşti
XI
XFF IMPERIAL S.R.L.
CUI 54832470 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PC
PHEROME COSMETICS S.R.L.
CUI 54759361 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EI
ESI IMPEX S.R.L.
CUI 54663347 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SV
STATUT VIP S.R.L.
CUI 54456775 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FASHION AVE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →