identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

VS BEAUTY TRENDS S.R.L.

CAEN 4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
CUI 41242354J2019007637403Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,41mil lei
▲ 47,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,12mil lei
▲ 402,9% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, VS BEAUTY TRENDS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.409.577 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 47,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.119.091 lei. Datoriile totale au crescut cu 76,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41242354
Nr. Reg. Comerțului
J2019007637403 · EUID ROONRC.J2019007637403
Cod CAEN
4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-10 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR NAVIGAŢIEI, NR.52
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.409.577 lei
▲ 47,6%
Profit net
1.119.091 lei
▲ 402,9%
Datorii
5.288.406 lei
▲ 76,0%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.765.854 lei2024: 4.343.487 lei2025: 6.409.577 lei6,41 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -996.760 lei2024: 222.543 lei2025: 1.119.091 lei1,12 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,5%
Creștere CA an/an
+47,6%
CA / salariat
2.136.526 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76,3%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+37,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.409.577 lei1.119.091 lei5.288.406 lei6.759.310 lei1.467.331 lei3
20244.343.487 lei222.543 lei3.004.703 lei4.938.510 lei1.921.728 lei3
20232.765.854 lei-996.760 lei2.050.344 lei3.750.293 lei1.699.949 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NAVIGATIEI NETWORK SRL18811552radiată
VISA HAIR SOLUTION S.R.L.28937583radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · Municipiul București

AG
A-GLOW GROUP S.R.L.
CUI 54835060 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PB
PLANET B CARE S.R.L.
CUI 54605680 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DS
DALIOTTI S.R.L.
CUI 54517082 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GD
GLOWLINE DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 54434270 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RS
RADIANTIS S.R.L.
CUI 54232492 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RP
RIIFFS PARFUMS S.R.L.
CUI 53348023 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VS BEAUTY TRENDS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →