identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CSICSO INVESTMENT S.R.L.

CAEN 4511 — Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
CUI 41256040J14/370/2019Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
813mii lei
▲ 21,7% vs. 2024
Profit net · 2025
83mii lei
▲ 6,1% vs. 2024
Salariați
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, CSICSO INVESTMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 812.834 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,7%. Rezultatul net a fost un profit de 83.293 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.147,5% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41256040
Nr. Reg. Comerțului
J14/370/2019 · EUID ROONRC.J14/370/2019
Cod CAEN
4511 — Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4618, 4671, 4781, 4792. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-12 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Târgu Secuiesc
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. TÂRGU SECUIESC, STR. SZABÓ JENŐ, NR.1, BL.3, SC.A, ET.1, AP.3 · 2 firme aici
Cod poștal
525400
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
812.834 lei
▲ 21,7%
Profit net
83.293 lei
▲ 6,1%
Datorii
167.371 lei
▲ 1.147,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 330.684 lei2024: 668.065 lei2025: 812.834 lei813 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 628 lei2024: 78.535 lei2025: 83.293 lei83 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,2%
Creștere CA an/an
+21,7%
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+25,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025812.834 lei83.293 lei167.371 lei250.918 lei83.547 lei
2024668.065 lei78.535 lei13.416 lei92.205 lei78.789 lei0
2023330.684 lei628 lei52.671 lei56.526 lei3.855 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AM
AMFORA SRL
CUI 6832152 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
AMFORA SRL6832152în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · Covasna

KS
KOVACSAUTO S.R.L.
CUI 46291366 · Mun. Târgu Secuiesc
FA
FABIAN AUTOMOBILE S.R.L.
CUI 40160493 · Mun. Târgu Secuiesc
NC
NORD CARS SRL
CUI 18958864 · Mun. Târgu Secuiesc
TS
TAYLOR S.R.L.
CUI 14266429 · Mun. Târgu Secuiesc
PC
PROD-COM "ZOL-OIL" SRL
CUI 6604723 · Mun. Târgu Secuiesc
IE
IMPORT EXPORT "ACTIV G.B.L" SRL
CUI 5993797 · Mun. Târgu Secuiesc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CSICSO INVESTMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →