identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CEREALMIXT S.R.L.

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 41266191J2019002145222Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
7,34mil lei
▲ 52,1% vs. 2024
Profit net · 2025
313mii lei
▲ 81,3% vs. 2024
Salariați
6
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CEREALMIXT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.336.239 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 52,1%. Rezultatul net a fost un profit de 312.691 lei. Datoriile totale au crescut cu 64,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41266191
Nr. Reg. Comerțului
J2019002145222 · EUID ROONRC.J2019002145222
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-13 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Orş. Podu Iloaiei
Adresă
JUD. IAŞI, ORŞ. PODU ILOAIEI, STR. HENCI, NR.25
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
7.336.239 lei
▲ 52,1%
Profit net
312.691 lei
▲ 81,3%
Datorii
1.144.367 lei
▲ 64,2%
Salariați
6
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.154.520 lei2024: 4.823.320 lei2025: 7.336.239 lei7,34 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 376.550 lei2024: 172.445 lei2025: 312.691 lei313 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 42025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,3%
Creștere CA an/an
+52,1%
CA / salariat
1.222.707 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,4%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+78,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.336.239 lei312.691 lei1.144.367 lei1.918.611 lei774.244 lei6
20244.823.320 lei172.445 lei696.726 lei1.158.280 lei461.554 lei4
20233.154.520 lei376.550 lei637.472 lei926.580 lei289.108 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
32.990 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Iași

AI
AGRI INDUSTRIAL S.R.L.
CUI 48203883 · Orş. Podu Iloaiei
AF
AGRYMOLD FURAJE S.R.L.
CUI 40875137 · Orş. Podu Iloaiei
GT
GABUS TRADE S.R.L.
CUI 54505720 · Mun. Iaşi
PG
PANIFLOR GRUP S.R.L.
CUI 53333359 · Sat Schitu Duca Com. Schitu Duca
UA
UNION AGRO HARVEST COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 52877280 · Sat Scânteia Com. Scânteia
LA ŞTEFAN ŞI GICU S.R.L.
CUI 52591678 · Sat Cristeşti Com. Holboca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CEREALMIXT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →