identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CHARMONY COLLECTION KIDS S.R.L.

CAEN 1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
CUI 41302090J2019000761392Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
7.859lei
▼ 85,4% vs. 2024
Profit net · 2025
3.107lei
▼ 78,9% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
8
SEAP · activ 2020
În anul 2025, CHARMONY COLLECTION KIDS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.859 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 85,4%. Rezultatul net a fost un profit de 3.107 lei. Datoriile totale au scăzut cu 34,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41302090
Nr. Reg. Comerțului
J2019000761392 · EUID ROONRC.J2019000761392
Cod CAEN
1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-24 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. ALEXANDRU GOLESCU, NR.2 · 9 firme aici
Cod poștal
620155

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
7.859 lei
▼ 85,4%
Profit net
3.107 lei
▼ 78,9%
Datorii
14.905 lei
▼ 34,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 92.579 lei2024: 53.716 lei2025: 7.859 lei7.85920232025
Evoluția profitului net
2023: 37.834 lei2024: 14.699 lei2025: 3.107 lei3.10720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
39,5%
Creștere CA an/an
-85,4%
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,0%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-21,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.859 lei3.107 lei14.905 lei45.357 lei19.370 lei
202453.716 lei14.699 lei22.662 lei55.869 lei16.263 lei
202392.579 lei37.834 lei25.325 lei49.695 lei1.564 lei
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

8

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
37.310 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

8

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NB
NY BA EVENTS S.R.L.
CUI 50471942 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CC
CHARMONY CREATIV S.R.L.
CUI 40355592 · Activități ale agențiilor de publicitate
MC
MK CREATIVE 2050 S.R.L.
CUI 40355533 · Activități ale agențiilor de publicitate
RC
ROMANS COOKIE SHOP S.R.L.
CUI 37119575 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
BR
BEST ROMANS COMPANY SRL
CUI 29131314 · Restaurante
RI
ROBIBLACK INSTAL S.R.L.
CUI 18293507 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ROMANS PREST & EVENTS S.R.L.50775615în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · Vrancea

CS
CASHMIRTEX S.R.L.
CUI 51684892 · Mun. Focşani
AC
AXEL CONFECTII S.R.L.
CUI 51637394 · Mun. Focşani
VC
VESTI CONF S.R.L.
CUI 49347631 · Mun. Focşani
DI
DLLS INDUSTRY S.R.L.
CUI 47409029 · Mun. Focşani
VA
VECTOR ATELIER S.R.L.
CUI 46659647 · Mun. Focşani
E2
ELDAVGEOTEX 2022 S.R.L.
CUI 46625415 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CHARMONY COLLECTION KIDS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →