identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

GLENTEK INDUSTRY S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 41304198J23/2765/2019Plătitor TVA din 2019TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
602mii lei
▲ 18,5% vs. 2024
Profit net · 2025
475mii lei
▲ 23,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, GLENTEK INDUSTRY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 601.574 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,5%. Rezultatul net a fost un profit de 475.451 lei. Datoriile totale au crescut cu 371,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41304198
Nr. Reg. Comerțului
J23/2765/2019 · EUID ROONRC.J23/2765/2019
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-24 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
601.574 lei
▲ 18,5%
Profit net
475.451 lei
▲ 23,8%
Datorii
308.671 lei
▲ 371,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 458.131 lei2024: 507.767 lei2025: 601.574 lei602 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 312.252 lei2024: 384.156 lei2025: 475.451 lei475 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
79,0%
Creștere CA an/an
+18,5%
CA / salariat
601.574 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+39,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025601.574 lei475.451 lei308.671 lei783.864 lei475.692 lei1
2024507.767 lei384.156 lei65.531 lei504.644 lei439.256 lei1
2023458.131 lei312.252 lei163.431 lei612.600 lei449.211 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BIG MEDIA ONE SRL15029218radiată
COLOSSOS INTERNATIONAL SRL15238826radiată
S.B.S. INDUSTRIAL SOLUTIONS SRL21833461radiată
SIGEROM TRADING SRL6205714activitate suspendată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Ilfov

MA
MI AERO SCAN S.R.L.
CUI 54350668 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
T&
THEM & PARTNERS S.R.L.
CUI 54279401 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
PG
POWERCORE GLOBAL S.R.L.
CUI 52510118 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
PP
PROJECT PLACEMENT S.R.L.
CUI 51730271 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
GE
GREENTECH ENGINEERING COMPANY S.R.L.
CUI 51576289 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
SE
STATUS ENGINEERING S.R.L.
CUI 47538031 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GLENTEK INDUSTRY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →