identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

PRO MASTER BUILDING S.R.L.

CAEN 4723 — Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate
CUI 41421589J2019002930123Neplătitor TVAVerificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
17mii €
▼ 63,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−3.680€
▼ 132,5% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PRO MASTER BUILDING S.R.L. (CUI 41421589, nr. J2019002930123) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2019. Activitatea principală: comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN 4723). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 88 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, PRO MASTER BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 87.879 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 62,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 18.557 lei. Datoriile totale au crescut cu 240,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (90.219 lei) depășesc activele totale (71.615 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-18.277 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-18.557 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41421589
Nr. Reg. Comerțului
J2019002930123 · EUID ROONRC.J2019002930123
Cod CAEN
4723 — Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-19 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DÂMBOVIŢEI · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400584
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 22 firme.

100 mN12345
  1. ADI LINES SRL · 36 m · CAEN 4941
  2. CEZAR & CO SRL · 43 m · CAEN 6220 · +16 firme la aceeași adresă
  3. EURO ITAL POZA SRL · 62 m · CAEN 4211 · +2 firme la aceeași adresă
  4. TRICOTAJUL SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA · 66 m · CAEN 1410 · +16 firme la aceeași adresă
  5. A.T.INST.SERVICE SRL · 72 m · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202517 mii €▼ 63,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
12 mii24 mii36 mii47 mii2023 · cifră de afaceri: 44.898 €2023 · profit net: 7.367 €20232024 · cifră de afaceri: 47.342 €2024 · profit net: 11.323 €20242025 · cifră de afaceri: 17.426 €17 mii2025 · profit net: -3.680 €2025
Salariați
1▼ 50,0%
20232025
Datorii totale
18 mii €▲ 236,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4723 · 240 firme · mai sus decât 16% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Cluj · mai sus decât 30% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-21,1% marjă · mai sus decât 10% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-21,1%
Creștere CA an/an
-63,2%
CA / salariat
17.426 €
Datorii / active
126%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+49,2%/an
Grad de îndatorare
126%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202517.426−63,2%-3.680−132%-21,1%17.89014.201-3.6241
202447.342+5,4%11.323+53,7%23,9%5.32223.95418.6962
202344.8987.36716,4%6.04316.56310.8022
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
9.410 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ARDATIM EXPRES SRL28478065radiată
MADANA S.R.L.35674382în dizolvare
MASTER CLEAN DELUXE S.R.L.38563982în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 3 active, cifră de afaceri cumulată 195 mii lei, 3 salariați, 4 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre PRO MASTER BUILDING S.R.L.

Este PRO MASTER BUILDING S.R.L. o firmă activă?

Da. PRO MASTER BUILDING S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este PRO MASTER BUILDING S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, PRO MASTER BUILDING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are PRO MASTER BUILDING S.R.L.?

În 2025, PRO MASTER BUILDING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 87.879 lei, în scădere cu 62,7% față de 2024, și o pierdere netă de 18.557 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PRO MASTER BUILDING S.R.L.?

În 2025, PRO MASTER BUILDING S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este PRO MASTER BUILDING S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PRO MASTER BUILDING S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are PRO MASTER BUILDING S.R.L. datorii la ANAF?

PRO MASTER BUILDING S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PRO MASTER BUILDING S.R.L.?

Sediul social declarat al PRO MASTER BUILDING S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DÂMBOVIŢEI.

Ce activitate are PRO MASTER BUILDING S.R.L.?

Activitatea principală declarată a PRO MASTER BUILDING S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate” (cod CAEN 4723).

Când a fost înființată PRO MASTER BUILDING S.R.L.?

PRO MASTER BUILDING S.R.L. a fost înregistrată pe 19.07.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2019002930123.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRO MASTER BUILDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala