identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

STARSHINE ESTATE S.R.L.

CAEN 5320 — Alte activități poștale și de curier
CUI 41440033J2019000926384Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
856mii lei
▲ 17,3% vs. 2023
Profit net · 2024
47mii lei
▼ 71,7% vs. 2023
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2023
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2024, STARSHINE ESTATE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 856.078 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,3%. Rezultatul net a fost un profit de 47.156 lei. Datoriile totale au crescut cu 802,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41440033
Nr. Reg. Comerțului
J2019000926384 · EUID ROONRC.J2019000926384
Cod CAEN
5320 — Alte activități poștale și de curier
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-25 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. STRAUBING, NR.47 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
856.078 lei
▲ 17,3%
Profit net
47.156 lei
▼ 71,7%
Datorii
405.833 lei
▲ 802,3%
Salariați
6
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 92.207 lei2023: 729.522 lei2024: 856.078 lei856 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 60.793 lei2023: 166.787 lei2024: 47.156 lei47 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 72024: 6620222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
5,5%
Creștere CA an/an
+17,3%
CA / salariat
142.680 lei
Datorii / active
65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024186.205 $10.257 $88.273 $136.214 $47.942 $6
2023159.430 $36.450 $9.830 $47.741 $37.911 $7
202219.651 $12.956 $2.295 $15.294 $12.999 $2

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

JR
JPY RIDESHARING S.R.L.
CUI 48399403 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
DI
DIGIGRAFICA SRL
CUI 17807030 · Alte activități de tipărire n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
JPY RIDESHARING S.R.L.48399403în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități poștale și de curier · Vâlcea

BS
BGA SPEDITION S.R.L.
CUI 54803432 · Mun. Râmnicu Vâlcea
SP
SWIFTBOX PRO S.R.L.
CUI 54400456 · Mun. Râmnicu Vâlcea
AC
ACL CARGO LINE S.R.L.
CUI 53627044 · Mun. Râmnicu Vâlcea
LS
LIVRAGO4ALL S.R.L.
CUI 52892697 · Mun. Râmnicu Vâlcea
MS
MUSTI SMART DELIVERY S.R.L.
CUI 52424114 · Mun. Râmnicu Vâlcea
YD
YRAIDA DELIVERY S.R.L.
CUI 51562666 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STARSHINE ESTATE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →