identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

LITA COUTURE S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 41451946J2019003331231Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
484mii lei
▼ 8,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−233mii lei
▼ 724,4% vs. 2024
Salariați
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, LITA COUTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 483.546 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 232.915 lei. Datoriile totale au crescut cu 79,2% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.002.391 lei) depășesc activele totale (585.709 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-416.682 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-232.915 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41451946
Nr. Reg. Comerțului
J2019003331231 · EUID ROONRC.J2019003331231
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-26 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
483.546 lei
▼ 8,2%
Profit net
-232.915 lei
▼ 724,4%
Datorii
1.002.391 lei
▲ 79,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 325.517 lei2024: 526.497 lei2025: 483.546 lei484 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 26.800 lei2024: 37.300 lei2025: -232.915 lei−233 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-48,2%
Creștere CA an/an
-8,2%
Datorii / active
171%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+210,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025483.546 lei-232.915 lei1.002.391 lei585.709 lei-416.682 lei
2024526.497 lei37.300 lei559.312 lei375.545 lei-183.767 lei
2023325.517 lei26.800 lei415.309 lei194.242 lei-221.067 lei
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GE
GRAPHIC EXPRESS S.R.L.
CUI 48357556 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Ilfov

CM
CARMEN MANAGEMENT S.R.L.
CUI 54690740 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
SS
SPALUXURY S.R.L.
CUI 53133415 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
AP
AS PREMIUM ONLINE S.R.L.
CUI 53020289 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
MA
MZR ANDREE BUSINESS S.R.L.
CUI 52693538 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
ES
EZIO S.R.L.
CUI 52577495 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
GM
GLOBAL MACHIDONIA S.R.L.
CUI 52338161 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LITA COUTURE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →