identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MARALEKS BEAUTY S.R.L.

CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
CUI 41463789J2019001390021Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
15mii lei
▲ 81,1% vs. 2024
Profit net · 2025
5.298lei
▲ 684,1% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MARALEKS BEAUTY S.R.L. (CUI 41463789, nr. J2019001390021) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Arad, județul Arad, înființată în 2019. Activitatea principală: activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, MARALEKS BEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15.081 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 81,1%. Rezultatul net a fost un profit de 5.298 lei. Datoriile totale au scăzut cu 36,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41463789
Nr. Reg. Comerțului
J2019001390021 · EUID ROONRC.J2019001390021
Cod CAEN
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-30 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Mun. Arad
Adresă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MILOVA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
310284
Contact declarat
74 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 18 firme.

100 mN123456
  1. HATTORI HANZO S.R.L. · 84 m · CAEN 2369 · +3 firme la aceeași adresă
  2. LIANDA TRADE S.R.L. · 90 m · CAEN 5813 · +18 firme la aceeași adresă
  3. ALPHA TOP SPEED S.R.L. · 96 m · CAEN 4941
  4. BARBERPRO SEBA S.R.L. · 106 m · CAEN 9602
  5. DAN & NIK S.R.L. · 120 m · CAEN 4673 · +4 firme la aceeași adresă
  6. REMEMBER S.R.L. · 122 m · CAEN 4623 · +9 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202515 mii lei▲ 81,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3.7707.54111 mii15 mii2023 · cifră de afaceri: 7.795 lei2023 · profit net: 2.122 lei20232024 · cifră de afaceri: 8.326 lei2024 · profit net: -907 lei20242025 · cifră de afaceri: 15.081 lei15 mii2025 · profit net: 5.298 lei2025
Salariați
0
20232025
Datorii totale
2.904 lei▼ 36,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 9622 · 4.477 firme · mai sus decât 20% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Arad · mai sus decât 9% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
35,1% marjă · mai sus decât 89% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
35,1%
Creștere CA an/an
+81,1%
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
228,5%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+129,9%/an
Grad de îndatorare
56%
Angajați, în timp
1 → 0 (2021–2025, -100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202515.081+81,1%5.29835,1%2.9045.2232.3190
20248.326+6,8%-907−143%-10,9%4.5501.571-2.9790
20237.7952.12227,2%2.750678-2.0720
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de tratament și înfrumusețare · Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-14Cod CAEN96029622

Întrebări despre MARALEKS BEAUTY S.R.L.

Este MARALEKS BEAUTY S.R.L. o firmă activă?

Da. MARALEKS BEAUTY S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este MARALEKS BEAUTY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MARALEKS BEAUTY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are MARALEKS BEAUTY S.R.L.?

În 2025, MARALEKS BEAUTY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 15.081 lei, în creștere cu 81,1% față de 2024, și un profit net de 5.298 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MARALEKS BEAUTY S.R.L.?

În 2025, MARALEKS BEAUTY S.R.L. a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este MARALEKS BEAUTY S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MARALEKS BEAUTY S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 02.10.2026.

Are MARALEKS BEAUTY S.R.L. datorii la ANAF?

MARALEKS BEAUTY S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MARALEKS BEAUTY S.R.L.?

Sediul social declarat al MARALEKS BEAUTY S.R.L. este în JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MILOVA.

Ce activitate are MARALEKS BEAUTY S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MARALEKS BEAUTY S.R.L. este „Activități de tratament și înfrumusețare” (cod CAEN 9622).

Când a fost înființată MARALEKS BEAUTY S.R.L.?

MARALEKS BEAUTY S.R.L. a fost înregistrată pe 30.07.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2019001390021.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARALEKS BEAUTY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala