identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

NELIRAM TEHNIC S.R.L.

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 41518248J2019000885399Plătitor TVA din 2021TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
466mii lei
▼ 26,7% vs. 2023
Profit net · 2024
36mii lei
▼ 70,7% vs. 2023
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2023
Contracte publice
218
SEAP · activ 2026
În anul 2024, NELIRAM TEHNIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 465.547 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 26,7%. Rezultatul net a fost un profit de 36.350 lei. Datoriile totale au crescut cu 465,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41518248
Nr. Reg. Comerțului
J2019000885399 · EUID ROONRC.J2019000885399
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-13 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. BRĂILEI, NR.24, BL.24, ET.PARTER, AP.1
Cod poștal
620170
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
465.547 lei
▼ 26,7%
Profit net
36.350 lei
▼ 70,7%
Datorii
354.045 lei
▲ 465,1%
Salariați
0
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 602.000 lei2023: 635.437 lei2024: 465.547 lei466 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 111.633 lei2023: 124.043 lei2024: 36.350 lei36 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 42023: 32024: 0020222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
7,8%
Creștere CA an/an
-26,7%
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,3%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+74,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024465.547 lei36.350 lei354.045 lei390.635 lei36.590 lei0
2023635.437 lei124.043 lei62.647 lei295.455 lei232.808 lei3
2022602.000 lei111.633 lei227.722 lei339.595 lei111.873 lei4
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

218

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
300 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
217
Valoare totală
441.852 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
NELIAN SEREX SRL3614404în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Vrancea

FA
FERONA ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51637882 · Mun. Focşani
TT
TIK TOP SMART GLASS S.R.L.
CUI 50338181 · Mun. Focşani
CS
CSBTERMO S.R.L.
CUI 48105907 · Mun. Focşani
ES
ELIASFERESTRE S.R.L.
CUI 47945175 · Mun. Focşani
VT
VMD TOP S.R.L.
CUI 47553678 · Mun. Focşani
SA
SERIOUS AUTO FLOW S.R.L.
CUI 47333443 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NELIRAM TEHNIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →