identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SAFEWIN GROUP S.R.L.

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 41519448J51/706/2019Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
473mii lei
▲ 46,9% vs. 2021
Profit net · 2022
384mii lei
▲ 55,4% vs. 2021
Salariați
2
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2022, SAFEWIN GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 472.977 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 46,9%. Rezultatul net a fost un profit de 383.844 lei. Datoriile totale au crescut cu 29,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41519448
Nr. Reg. Comerțului
J51/706/2019 · EUID ROONRC.J51/706/2019
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-13 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Mun. Călăraşi
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.17, BL.G3, SC.1D, ET.2, AP.9 · 2 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2022)
472.977 lei
▲ 46,9%
Profit net
383.844 lei
▲ 55,4%
Datorii
27.734 lei
▲ 29,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 151.497 lei2021: 321.990 lei2022: 472.977 lei473 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 138.912 lei2021: 246.988 lei2022: 383.844 lei384 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 22022: 2220202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
81,2%
Creștere CA an/an
+46,9%
CA / salariat
236.489 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2019–2022)
+126,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022472.977 lei383.844 lei27.734 lei411.818 lei384.084 lei2
2021321.990 lei246.988 lei21.406 lei268.634 lei247.228 lei2
2020151.497 lei138.912 lei26.186 lei165.338 lei139.152 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2019–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EG
EDUWIN GROUP S.R.L.
CUI 47730206 · Alte forme de învățământ n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EDUWIN GROUP S.R.L.47730206în funcțiune
LEGOFRU MARKET PLACE S.R.L.42590683radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Călărași

BE
BENDIS-EVOLUTION S.R.L.
CUI 47392938 · Mun. Călăraşi
EA
EXPERT ACCIDENTE RUTIERE CAS S.R.L.
CUI 43215682 · Mun. Călăraşi
AS
ADVISORBOX S.R.L.
CUI 43181636 · Mun. Călăraşi
KQ
KUBBUS QUALITY S.R.L.
CUI 41386465 · Mun. Călăraşi
GC
GANBARE CONSULTING S.R.L.
CUI 41170398 · Mun. Călăraşi
WC
WINGS CONSULTING TEAM S.R.L.
CUI 40394419 · Mun. Călăraşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SAFEWIN GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →