identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

M&O SMART INVESTMENT S.R.L.

CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 41524380J23/3588/2019Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
295mii lei
▲ 96,0% vs. 2020
Profit net · 2021
162mii lei
▲ 106,5% vs. 2020
Salariați
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2021, M&O SMART INVESTMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 295.167 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 96,0%. Rezultatul net a fost un profit de 162.022 lei. Datoriile totale au crescut cu 18.511,2% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41524380
Nr. Reg. Comerțului
J23/3588/2019 · EUID ROONRC.J23/3588/2019
Cod CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4791. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-14 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2021)
295.167 lei
▲ 96,0%
Profit net
162.022 lei
▲ 106,5%
Datorii
115.017 lei
▲ 18.511,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 295.586 lei2020: 150.560 lei2021: 295.167 lei295 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 181.171 lei2020: 78.473 lei2021: 162.022 lei162 mii20192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
54,9%
Creștere CA an/an
+96,0%
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
56,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202170.902 $38.920 $27.628 $95.982 $68.353 $
202035.499 $18.502 $146 $57.440 $57.294 $
201969.727 $42.737 $5.153 $47.938 $42.784 $

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RT
RO TEXTILE DERCASA S.R.L.
CUI 48301695 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
RS
RORA SMART BRO S.R.L.
CUI 37507852 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DERCASA ONLINE S.R.L.46330422radiată
DERCASA S.R.L.46104204în funcțiune
EMEDO STORE S.R.L.42498645radiată
ERDE LUXURY S.R.L.45234184radiată
MEDO CASA S.R.L.44972302în funcțiune
PREMIUM ONLINE STORE S.R.L.41524371radiată
RORA SMART BRO S.R.L.37507852radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Ilfov

FG
FAMILY GOSPOINSTAL SRL
CUI 37872769 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
LS
LUCRURI SIMPLE S.R.L.
CUI 51030278 · Sat Creaţa Com. Dascălu
MA
MACO ALL IN ONE S.R.L.
CUI 50737980 · Sat Berceni Com. Berceni
TS
TWO SISTER SRL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50464384 · Sat Brăneşti Com. Brăneşti
WC
WFB CONFORT S.R.L.
CUI 50256260 · Sat Cornetu Com. Cornetu
BH
BANETY HELWIN S.R.L.
CUI 49577495 · Sat Cornetu Com. Cornetu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M&O SMART INVESTMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →