identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MISOLA CORPORATION S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 41541666J2019003288120Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
11,10mil lei
▲ 117,6% vs. 2023
Profit net · 2024
1,25mil lei
▲ 61,5% vs. 2023
Salariați
12
▲ 71,4% vs. 2023
Contracte publice
258
SEAP · activ 2026
În anul 2024, MISOLA CORPORATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.102.625 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 117,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.253.791 lei. Datoriile totale au crescut cu 657,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41541666
Nr. Reg. Comerțului
J2019003288120 · EUID ROONRC.J2019003288120
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-21 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. REPUBLICII, NR.107, CAM.309, ET.III
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
11.102.625 lei
▲ 117,6%
Profit net
1.253.791 lei
▲ 61,5%
Datorii
6.588.768 lei
▲ 657,5%
Salariați
12
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 4.893.209 lei2023: 5.103.311 lei2024: 11.102.625 lei11,10 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 726.286 lei2023: 776.473 lei2024: 1.253.791 lei1,25 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 92023: 72024: 121220222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
11,3%
Creștere CA an/an
+117,6%
CA / salariat
925.219 lei
Datorii / active
57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,1%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+138,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202411.102.625 lei1.253.791 lei6.588.768 lei11.577.492 lei4.988.724 lei12
20235.103.311 lei776.473 lei869.795 lei4.604.727 lei3.734.932 lei7
20224.893.209 lei726.286 lei688.531 lei3.442.837 lei2.754.306 lei9
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

258

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
27
Valoare totală
101.121 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
231
Valoare totală
1.032.614 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
BERTANI SRL-D28533240în funcțiune
MISOLA EAST S.R.L.46234409în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Cluj

CP
CROMA PAINT S.R.L.
CUI 55141023 · Mun. Cluj-Napoca
RA
RS AUTO SOLUTION S.R.L.
CUI 54957431 · Mun. Cluj-Napoca
RG
RICO GARAGE S.R.L.
CUI 54792333 · Mun. Cluj-Napoca
TA
TTS AUTO CENTER S.R.L.
CUI 54775936 · Mun. Cluj-Napoca
AD
APEX DETAILING S.R.L.
CUI 54401516 · Mun. Cluj-Napoca
OG
ONYX GARAGE S.R.L.
CUI 54339333 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MISOLA CORPORATION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →