identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

DAIANA-RAFAEL SUPREMACY LOGISTICS S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 41543241J24/1598/2019Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,89mil lei
▲ 86,6% vs. 2024
Profit net · 2025
478mii lei
▲ 2.109,1% vs. 2024
Salariați
7
▲ 75,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, DAIANA-RAFAEL SUPREMACY LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.889.290 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 86,6%. Rezultatul net a fost un profit de 478.337 lei. Datoriile totale au crescut cu 63,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41543241
Nr. Reg. Comerțului
J24/1598/2019 · EUID ROONRC.J24/1598/2019
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-21 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, SAT SATU NOU DE JOS COM. GROŞI, STR. REPUBLICII, NR.40 · 2 firme aici
Cod poștal
437167
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.889.290 lei
▲ 86,6%
Profit net
478.337 lei
▲ 2.109,1%
Datorii
2.806.382 lei
▲ 63,7%
Salariați
7
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.287.847 lei2024: 2.084.251 lei2025: 3.889.290 lei3,89 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 814.460 lei2024: 21.653 lei2025: 478.337 lei478 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
12,3%
Creștere CA an/an
+86,6%
CA / salariat
555.613 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+114,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.889.290 lei478.337 lei2.806.382 lei4.996.746 lei2.190.364 lei7
20242.084.251 lei21.653 lei1.714.426 lei3.451.033 lei1.736.607 lei4
20232.287.847 lei814.460 lei1.001.288 lei2.587.591 lei1.586.303 lei4
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ML
MAXIMUS LOGISTICS S.R.L.
CUI 49171593 · Transporturi rutiere de mărfuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Maramureș

AT
ALITICU TRANS S.R.L.
CUI 40562555 · Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
DA
DANROJUL SRL
CUI 36985409 · Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
TM
TOTAL MIRAGE CONTRANS SRL
CUI 35963828 · Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
HS
HERIS SATU NOU SRL
CUI 34604427 · Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
R&
RETY & REEA TRANS SRL
CUI 28648860 · Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
S&
SERGIU & ROBERT SRL
CUI 22155766 · Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DAIANA-RAFAEL SUPREMACY LOGISTICS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →