identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

C & R ENTERTAINMENT S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 41546000J25/603/2019Plătitor TVA din 2025RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
249mii lei
▼ 30,1% vs. 2024
Profit net · 2025
152mii lei
▼ 38,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
21
SEAP · activ 2026
În anul 2025, C & R ENTERTAINMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 248.698 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 30,1%. Rezultatul net a fost un profit de 152.480 lei. Datoriile totale au crescut cu 2.534,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41546000
Nr. Reg. Comerțului
J25/603/2019 · EUID ROONRC.J25/603/2019
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-22 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MEHEDINŢI
Localitate
Sat Ilovu Com. Căzăneşti
Adresă
JUD. MEHEDINŢI, SAT ILOVU COM. CĂZĂNEŞTI, ILOVU, NR.36, CAMERA NR. 1
Cod poștal
227104
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
248.698 lei
▼ 30,1%
Profit net
152.480 lei
▼ 38,8%
Datorii
99.520 lei
▲ 2.534,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 160.100 lei2024: 355.876 lei2025: 248.698 lei249 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 107.353 lei2024: 248.953 lei2025: 152.480 lei152 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
61,3%
Creștere CA an/an
-30,1%
CA / salariat
248.698 lei
Datorii / active
20%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39,3%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+67,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202555.706 $34.154 $22.291 $109.167 $86.876 $1
202477.406 $54.150 $822 $64.130 $63.309 $1
202334.988 $23.461 $1.916 $35.726 $33.810 $1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

21

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
36.000 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
20
Valoare totală
235.410 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Mehedinți

DS
DOCKSIGN S.R.L.
CUI 55433230 · Sat Valea Ursului Com. Ponoarele
PS
PRESA SIGURĂ OLTENIA S.R.L.
CUI 53863185 · Mun. Drobeta-Turnu Severin
RG
RODAGO GROUP S.R.L.
CUI 53795072 · Mun. Orşova
LE
LEOREANU ENTERPRISES S.R.L.
CUI 52399673 · Sat Eşelniţa Com. Eşelniţa
NS
NIUA S.R.L.
CUI 52111494 · Mun. Drobeta-Turnu Severin
AD
AXR DOC MANAGEMENT S.R.L.
CUI 52101210 · Sat Lupşa de Jos Com. Broşteni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: denumire, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
C & R ENTERTAINMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →