identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ATELIERUL DE CĂMĂȘI S.R.L.

CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CUI 41557069J37/755/2019Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
516mii lei
▲ 2,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−270mii lei
▼ 23,9% vs. 2024
Salariați
12
▼ 7,7% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, ATELIERUL DE CĂMĂȘI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 516.493 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 269.647 lei. Datoriile totale au crescut cu 72,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (741.604 lei) depășesc activele totale (208.639 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-528.674 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-269.647 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41557069
Nr. Reg. Comerțului
J37/755/2019 · EUID ROONRC.J37/755/2019
Cod CAEN
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-26 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VASLUI
Localitate
Mun. Bârlad
Adresă
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. PRUTULUI, NR.2 C
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
516.493 lei
▲ 2,6%
Profit net
-269.647 lei
▼ 23,9%
Datorii
741.604 lei
▲ 72,3%
Salariați
12
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 546.583 lei2024: 503.362 lei2025: 516.493 lei516 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -79.846 lei2024: -217.595 lei2025: -269.647 lei−270 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 132025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-52,2%
Creștere CA an/an
+2,6%
CA / salariat
43.041 lei
Datorii / active
355%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+53,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025516.493 lei-269.647 lei741.604 lei208.639 lei-528.674 lei12
2024503.362 lei-217.595 lei430.503 lei170.526 lei-259.027 lei13
2023546.583 lei-79.846 lei212.062 lei198.953 lei-16.109 lei12
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · Vaslui

AC
AZCONF CONFECTII CONCEPT S.R.L.
CUI 44593309 · Mun. Bârlad
AM
AHA MODELE S.R.L.
CUI 40478293 · Mun. Bârlad
UD
URBAN DUTEX SRL
CUI 35946207 · Mun. Bârlad
HS
HAZUFAMTEX S.R.L.
CUI 34975123 · Mun. Bârlad
RB
ROM BUSINESS S.R.L.
CUI 5270269 · Mun. Bârlad
GS
GAMA STUDIO S.R.L.
CUI 50372523 · Mun. Vaslui

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ATELIERUL DE CĂMĂȘI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →