identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

OPHTART MED S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 41569586J2019000927396Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,62mil lei
▲ 1,2% vs. 2024
Profit net · 2025
145mii lei
▼ 63,1% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, OPHTART MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.618.650 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,2%. Rezultatul net a fost un profit de 144.920 lei. Datoriile totale au crescut cu 182,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41569586
Nr. Reg. Comerțului
J2019000927396 · EUID ROONRC.J2019000927396
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-28 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CUZA VODĂ, NR.28 · 4 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.618.650 lei
▲ 1,2%
Profit net
144.920 lei
▼ 63,1%
Datorii
534.290 lei
▲ 182,8%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.302.255 lei2024: 1.599.110 lei2025: 1.618.650 lei1,62 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 244.124 lei2024: 392.916 lei2025: 144.920 lei145 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,0%
Creștere CA an/an
+1,2%
CA / salariat
539.550 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,1%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+43,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.618.650 lei144.920 lei534.290 lei1.493.097 lei962.150 lei3
20241.599.110 lei392.916 lei188.957 lei1.006.188 lei817.231 lei2
20231.302.255 lei244.124 lei255.845 lei680.160 lei424.315 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EF
EYE FOCUS MED PRO S.R.L.
CUI 45152912 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
EF
EYE FOCUS MED S.R.L.
CUI 44138103 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
R9
RCV 98 CONSTRUCT SRL
CUI 10983803 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
EYE FOCUS MED PRO S.R.L.45152912în funcțiune
EYE FOCUS MED S.R.L.44138103în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Vrancea

IK
I.K. PED S.R.L.
CUI 55444566 · Mun. Focşani
AC
AXON CLINIC S.R.L.
CUI 54808820 · Mun. Focşani
CD
CORIUM DERM S.R.L.
CUI 54529303 · Mun. Focşani
MS
MEDFRANCE S.R.L.
CUI 54415643 · Mun. Focşani
ID
INTER DIAB MED S.R.L.
CUI 53170596 · Mun. Focşani
A1
ADOCTERMA 1989 S.R.L.
CUI 52952098 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OPHTART MED S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →