identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

RABEL FOOD S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 41571543J16/2351/2019Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
851mii lei
▼ 2,6% vs. 2021
Profit net · 2022
264mii lei
▲ 14,8% vs. 2021
Salariați
2
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2022, RABEL FOOD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 850.850 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,6%. Rezultatul net a fost un profit de 264.079 lei. Datoriile totale au crescut cu 110,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41571543
Nr. Reg. Comerțului
J16/2351/2019 · EUID ROONRC.J16/2351/2019
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-28 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LĂMÂIULUI, NR.4
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2022)
850.850 lei
▼ 2,6%
Profit net
264.079 lei
▲ 14,8%
Datorii
123.297 lei
▲ 110,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 482.040 lei2021: 873.924 lei2022: 850.850 lei851 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 170.013 lei2021: 230.098 lei2022: 264.079 lei264 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 32021: 22022: 2220202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
31,0%
Creștere CA an/an
-2,6%
CA / salariat
425.425 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.302,5%
Creștere medie anuală (2019–2022)
+117,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022850.850 lei264.079 lei123.297 lei134.766 lei11.469 lei2
2021873.924 lei230.098 lei58.555 lei65.945 lei7.390 lei2
2020482.040 lei170.013 lei83.653 lei90.945 lei7.292 lei3
🔒 Încă 1 an de istoric (2019–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALFAMED BUSINESS S.R.L.45874388în funcțiune
EURO CLASS CONFECŢII SRL34538285în funcțiune
JOKER OPTIM S.R.L.47961782în funcțiune
MADLEND DECO S.R.L.46512084în funcțiune
UXA VISION TRANS S.R.L.47558810în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Municipiul București

MA
MDC AVIATORILOR S.R.L.
CUI 50982890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HB
HAWA BEIRUT S.R.L.
CUI 50657784 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AC
ADVENTURE CAFE S.R.L.
CUI 50157355 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MS
MIHAHIREE S.R.L.
CUI 50002601 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CK
CLOUD KITCHEN SERVICES S.R.L.
CUI 49812272 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BB
BELLA BELLISSIMA S.R.L.
CUI 49696100 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RABEL FOOD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →