identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

SHERBY INVEST S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 41594687J12/3472/2019Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,58mil lei
▲ 18,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−98mii lei
▲ 26,3% vs. 2024
Salariați
10
— constant
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, SHERBY INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.578.045 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 97.807 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (361.947 lei) depășesc activele totale (81.635 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-280.312 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-97.807 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41594687
Nr. Reg. Comerțului
J12/3472/2019 · EUID ROONRC.J12/3472/2019
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-03 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Gilău Com. Gilău
Adresă
JUD. CLUJ, SAT GILĂU COM. GILĂU, GILĂU, NR.852G
Cod poștal
407310
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.578.045 lei
▲ 18,1%
Profit net
-97.807 lei
▲ 26,3%
Datorii
361.947 lei
▲ 35,1%
Salariați
10
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.314.027 lei2024: 1.335.684 lei2025: 1.578.045 lei1,58 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -120.767 lei2024: -132.749 lei2025: -97.807 lei−98 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 102024: 102025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-6,2%
Creștere CA an/an
+18,1%
CA / salariat
157.805 lei
Datorii / active
443%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+39,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.578.045 lei-97.807 lei361.947 lei81.635 lei-280.312 lei10
20241.335.684 lei-132.749 lei267.967 lei85.462 lei-182.505 lei10
20231.314.027 lei-120.767 lei165.832 lei116.076 lei-49.756 lei10
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
HALCON CERAMICAS SRL13464274radiată
INDY GO SRL11302322radiată
SHERBY CONEX S.R.L.47694014în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Cluj

PF
PETRIŞOR FÂNTÂNĂ FAST FOOD S.R.L.
CUI 46897002 · Sat Gilău Com. Gilău
PF
PALOR FOOD S.R.L.
CUI 45410647 · Sat Gilău Com. Gilău
AF
ADMAR FAST FOOD S.R.L.
CUI 40879163 · Sat Gilău Com. Gilău
DS
DEEAHOR S.R.L.
CUI 39855411 · Sat Gilău Com. Gilău
MF
MOŢATA FUN S.R.L.
CUI 34367215 · Sat Gilău Com. Gilău
MA
MARI ALE S.R.L.
CUI 21304002 · Sat Gilău Com. Gilău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SHERBY INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →