identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

GALI SALON S.R.L.

CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
CUI 41594881J2019003873232Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
614mii lei
▲ 115,5% vs. 2024
Profit net · 2025
70mii lei
▲ 164,4% vs. 2024
Salariați
7
▲ 40,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, GALI SALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 614.150 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 115,5%. Rezultatul net a fost un profit de 70.048 lei. Datoriile totale au crescut cu 28,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41594881
Nr. Reg. Comerțului
J2019003873232 · EUID ROONRC.J2019003873232
Cod CAEN
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-03 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Petreşti Com. Corbeanca
Adresă
JUD. ILFOV, SAT PETREŞTI COM. CORBEANCA, STR. ANTIGUA, NR.2A · 3 firme aici
Cod poștal
77067
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
614.150 lei
▲ 115,5%
Profit net
70.048 lei
▲ 164,4%
Datorii
62.803 lei
▲ 28,2%
Salariați
7
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 297.644 lei2024: 284.923 lei2025: 614.150 lei614 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 85.274 lei2024: -108.742 lei2025: 70.048 lei70 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,4%
Creștere CA an/an
+115,5%
CA / salariat
87.736 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+60,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025614.150 lei70.048 lei62.803 lei134.858 lei72.055 lei7
2024284.923 lei-108.742 lei49.006 lei51.013 lei2.007 lei5
2023297.644 lei85.274 lei19.288 lei130.036 lei110.748 lei4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DC
DANA COSMETIQUE S.R.L.
CUI 51537131 · Activități de tratament și înfrumusețare
MB
MIXORIA BUSINESS SRL
CUI 31253739 · Activități de coafură și frizerie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de tratament și înfrumusețare · Ilfov

JR
JUPITER RISE 836 S.R.L.
CUI 53278688 · Sat Petreşti Com. Corbeanca
SB
SHARBEK BEAUTY S.R.L.
CUI 53095567 · Sat Petreşti Com. Corbeanca
DC
DANA COSMETIQUE S.R.L.
CUI 51537131 · Sat Petreşti Com. Corbeanca
VS
VELVET SKIN CARE S.R.L.
CUI 50287614 · Sat Petreşti Com. Corbeanca
SS
SIGNATURE SKIN CARE BY CRISTINA NEAGU S.R.L.
CUI 55482748 · Orş. Bragadiru
ZS
ZAYA S.R.L.
CUI 55474303 · Sat Dudu Com. Chiajna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GALI SALON S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →