identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 41598220J2019002862228Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
730mii lei
▲ 40,3% vs. 2024
Profit net · 2025
405mii lei
▲ 23,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 729.851 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 40,3%. Rezultatul net a fost un profit de 404.935 lei. Datoriile totale au scăzut cu 16,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41598220
Nr. Reg. Comerțului
J2019002862228 · EUID ROONRC.J2019002862228
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-04 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.78A, BL.N1, ET.1, AP.1 · 4 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
729.851 lei
▲ 40,3%
Profit net
404.935 lei
▲ 23,2%
Datorii
264.745 lei
▼ 16,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 482.029 lei2024: 520.379 lei2025: 729.851 lei730 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 276.877 lei2024: 328.612 lei2025: 404.935 lei405 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
55,5%
Creștere CA an/an
+40,3%
CA / salariat
729.851 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+44,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025729.851 lei404.935 lei264.745 lei669.920 lei405.175 lei1
2024520.379 lei328.612 lei316.370 lei645.222 lei328.852 lei1
2023482.029 lei276.877 lei19.565 lei488.873 lei469.308 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EC
ESTHETIC CLINICS SUCEAVA S.R.L.
CUI 46127429 · Activități de asistență medicală specializată
EC
ESTHETIC CLINICS GALAŢI S.R.L.
CUI 46127410 · Activități de asistență medicală specializată
EC
ESTHETIC CENTER-DR. ISSA RAID SRL
CUI 35749833 · Activități de asistență medicală specializată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CLINIC LUXURY S.R.L.45130477în funcțiune
CLINICA DR. K PLASTIC SURGERY S.R.L.4431995radiată
ESTHETIC CENTER-DR. ISSA RAID SRL35749833în funcțiune
ESTHETIC CLINICS GALAŢI S.R.L.46127410radiată
ESTHETIC CLINICS SUCEAVA S.R.L.46127429radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Iași

EM
ENDOELLE MEDICAL S.R.L.
CUI 55442344 · Mun. Iaşi
NC
NEUROSCIENCE CLINIC S.R.L.
CUI 55372079 · Mun. Iaşi
AP
ANESTEZIA PS S.R.L.
CUI 55227168 · Mun. Iaşi
DT
DOCTOR TEODOR DRĂGOI S.R.L.
CUI 55117734 · Mun. Iaşi
IC
IONESCU CARMEN-SIMONA REMA EXPERT S.R.L.
CUI 54972822 · Mun. Iaşi
AK
APETRI KIDS CARE S.R.L.
CUI 54775227 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →