identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

PÂRTEŞTEANCA COOPERATIVA AGRICOLĂ

CAEN 4633 — Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
CUI 41621501C2019000005330Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,05mil lei
▼ 20,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−3.130lei
▼ 124,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, PÂRTEŞTEANCA COOPERATIVA AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 1.052.204 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.130 lei. Datoriile totale au scăzut cu 48,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-3.130 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41621501
Nr. Reg. Comerțului
C2019000005330 · EUID ROONRC.C2019000005330
Cod CAEN
4633 — Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
Formă juridică
ALTE FORME JURIDICE
Data înregistrării
2019-09-10 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative agricole

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Pârteştii de Sus Com. Cacica
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT PÂRTEŞTII DE SUS COM. CACICA, NR.14
Cod poștal
727097
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.052.204 lei
▼ 20,6%
Profit net
-3.130 lei
▼ 124,9%
Datorii
74.106 lei
▼ 48,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.099.237 lei2024: 1.325.026 lei2025: 1.052.204 lei1,05 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 37.126 lei2024: 12.546 lei2025: -3.130 lei−3.13020232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-0,3%
Creștere CA an/an
-20,6%
CA / salariat
1.052.204 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3,2%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+29,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.052.204 lei-3.130 lei74.106 lei171.345 lei97.239 lei1
20241.325.026 lei12.546 lei142.496 lei242.865 lei100.369 lei1
20231.099.237 lei37.126 lei104.654 lei192.477 lei87.823 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BUCOLACT IMV S.R.L.43564380în funcțiune
CASA FLORILOR DE MUNTE SRL28972033în dizolvare
FOR SAM MIH S.R.L.37755076radiată
IL-CEZ COMPROD SRL4841170în funcțiune
IMV ANGUSFARM S.R.L.34253903radiată
MTA BOWLING CENTER S.R.L.39579154radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · Suceava

TD
TUDIA DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 55212922 · Mun. Suceava
NT
NORDMILK TRADING S.R.L.
CUI 54898955 · Sat Sadova Com. Sadova
IS
IZALACT S.R.L.
CUI 54548186 · Mun. Rădăuţi
BC
BACANIA CU LACTATE S.R.L.
CUI 50271790 · Sat Mihăieşti Com. Horodniceni
DA
DORNA ARINI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 43411212 · Sat Ortoaia Com. Dorna-Arini
BD
BAZINUL DORNELOR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 43355821 · Sat Panaci Com. Panaci

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PÂRTEŞTEANCA COOPERATIVA AGRICOLĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →