identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

LUVAST PROM S.R.L.

CAEN 1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
CUI 41647030J40/6646/2023Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
516mii lei
▲ 4,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−13mii lei
▼ 130,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, LUVAST PROM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 515.647 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.748 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-12.748 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41647030
Nr. Reg. Comerțului
J40/6646/2023 · EUID ROONRC.J40/6646/2023
Cod CAEN
1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-16 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CIMENTULUI, NR.11 · 7 firme aici
Cod poștal
22998
Contact declarat
18 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
515.647 lei
▲ 4,4%
Profit net
-12.748 lei
▼ 130,0%
Datorii
474.014 lei
▲ 1,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.862.494 lei2024: 494.059 lei2025: 515.647 lei516 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 766.881 lei2024: 42.442 lei2025: -12.748 lei−13 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-2,5%
Creștere CA an/an
+4,4%
CA / salariat
515.647 lei
Datorii / active
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3,2%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+199,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025515.647 lei-12.748 lei474.014 lei866.541 lei392.527 lei1
2024494.059 lei42.442 lei465.306 lei838.746 lei460.440 lei1
20231.862.494 lei766.881 lei29.789 lei1.005.211 lei975.422 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme conectate

6

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MT
MCI TRASPORTI S.R.L.
CUI 48703463 · Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
AC
ASTEGIA CONSULTING S.R.L.
CUI 43782776 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
GF
GLAN FITTING LUXURY S.R.L.
CUI 41549112 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
IT
INKVASION TATTOO S.R.L.
CUI 39677039 · Alte activități de servicii n.c.a.
SN
SECTEAM NETWORK SRL
CUI 31314658 · Activități de consultanță în tehnologia informației
BC
BABEŞ CONSULTING GROUP SRL
CUI 22236208 · Alte activități poștale și de curier

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de tipărire n.c.a. · Municipiul București

TS
TIPARIX S.R.L.
CUI 54548917 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OM
ONE MEDIA PROMOTIONAL AND PRINTING SERVICES S.R.L.
CUI 51846781 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IG
INK GRAPHIC S.R.L.
CUI 50997336 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IS
INKFORGE S.R.L.
CUI 50857529 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AG
AUTOEXPERT GEORGE S.R.L.
CUI 50787741 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VP
VECTORIAL PRINT S.R.L.
CUI 50633149 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUVAST PROM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →