identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

LOGLUC FOREST S.R.L.

CAEN 1621 — Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
CUI 41690560J33/1609/2019Plătitor TVA din 2019Verificat ANAF 10.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
325mii lei
▲ 16,1% vs. 2024
Profit net · 2025
1.565lei
▼ 39,7% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LOGLUC FOREST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 325.139 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.565 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,6% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41690560
Nr. Reg. Comerțului
J33/1609/2019 · EUID ROONRC.J33/1609/2019
Cod CAEN
1621 — Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-26 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Strâmtura Com. Vama
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT STRÂMTURA COM. VAMA, STR. PETRU RAREŞ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
727593

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

7 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025325 mii lei▲ 16,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
88 mii177 mii265 mii353 mii2023 · cifră de afaceri: 353.032 lei2023 · profit net: 4.411 lei20232024 · cifră de afaceri: 279.951 lei2024 · profit net: 2.596 lei20242025 · cifră de afaceri: 325.139 lei325 mii2025 · profit net: 1.565 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
798 mii lei▲ 1,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 1621 · 76 firme · mai sus decât 44% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Suceava · mai sus decât 55% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,5% marjă · mai sus decât 44% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,5%
Creștere CA an/an
+16,1%
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+67,5%/an
Grad de îndatorare
86%
Angajați, în timp
2 → 1 (2021–2024, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025325.139+16,1%1.565−39,7%0,5%798.246928.746130.500—
2024279.951−20,7%2.596−41,1%0,9%785.432914.367128.9351
2023353.0324.4111,2%788.351914.690126.3393
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LOGLUC FOREST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →