identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

TAX & ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 41698300J2019002392035Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
18mii lei
▼ 48,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−17mii lei
▼ 4.014,6% vs. 2024
Salariați
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, TAX & ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.470 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 48,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 17.381 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,5% față de anul anterior.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-17.381 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41698300
Nr. Reg. Comerțului
J2019002392035 · EUID ROONRC.J2019002392035
Cod CAEN
6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-27 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni
Adresă
JUD. ARGEŞ, SAT MĂRĂCINENI COM. MĂRĂCINENI, NR.559-B1, CAM.1
Cod poștal
117450
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
18.470 lei
▼ 48,7%
Profit net
-17.381 lei
▼ 4.014,6%
Datorii
173.053 lei
▼ 5,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 289.500 lei2024: 36.000 lei2025: 18.470 lei18 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 183.636 lei2024: 444 lei2025: -17.381 lei−17 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-94,1%
Creștere CA an/an
-48,7%
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7,7%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-21,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202518.470 lei-17.381 lei173.053 lei399.516 lei226.463 lei
202436.000 lei444 lei183.045 lei426.889 lei243.844 lei
2023289.500 lei183.636 lei306.713 lei550.113 lei243.400 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ACCOUNTING SOLUTION ILP S.R.L.48307965radiată
CONTAPRO OFFICE S.R.L.51730050în funcțiune
ELITE ACCOUNTING SERVICES SRL30214839radiată
ELITE DATA PROCESSING SRL32493381radiată
ELITE EXPERT SOLUTIONS SRL36645121în dizolvare
REDBULL REGENCY SRL37989743radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Argeș

PD
PROCESSING DATA CONCEPT S.R.L.
CUI 47304227 · Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni
MU
MCN UNITED S.R.L.
CUI 54810928 · Sat Caloteşti Com. Budeasa
LS
LEADGRAM S.R.L.
CUI 54572982 · Sat Chiţeşti Com. Bogaţi
KS
KERNYX S.R.L.
CUI 53940423 · Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus
IR
INDIGITAL.RO S.R.L.
CUI 52979611 · Sat Viişoara Orş. Ştefăneşti
SP
SMART PROCESARE S.R.L.
CUI 52622286 · Orş. Mioveni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TAX & ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →