identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

GMA ALL 4 PAINT S.R.L.

CAEN 4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CUI 41749455J2019003453135Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,27mil lei
▼ 10,6% vs. 2024
Profit net · 2025
62mii lei
▼ 68,7% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
173
SEAP · activ 2026
În anul 2025, GMA ALL 4 PAINT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.273.992 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 10,6%. Rezultatul net a fost un profit de 61.512 lei. Datoriile totale au crescut cu 232,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41749455
Nr. Reg. Comerțului
J2019003453135 · EUID ROONRC.J2019003453135
Cod CAEN
4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-10 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. POPORULUI, NR.98 BIS · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.273.992 lei
▼ 10,6%
Profit net
61.512 lei
▼ 68,7%
Datorii
2.307.026 lei
▲ 232,4%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.172.456 lei2024: 3.660.698 lei2025: 3.273.992 lei3,27 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 362.368 lei2024: 196.533 lei2025: 61.512 lei62 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,9%
Creștere CA an/an
-10,6%
CA / salariat
1.091.331 lei
Datorii / active
96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,0%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+22,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.273.992 lei61.512 lei2.307.026 lei2.394.793 lei62.776 lei3
20243.660.698 lei196.533 lei694.155 lei1.792.717 lei1.072.457 lei3
20233.172.456 lei362.368 lei307.506 lei1.300.725 lei958.533 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

173

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
173
Valoare totală
147.904 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AS
ART STYLE CONSTRUCT SRL
CUI 24756762 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ECOBOVINA OLT COOPERATIVA AGRICOLĂ54403800în funcțiune
DAMAR HAPPY FARM S.R.L.41494254în funcțiune
M&R TEAM CONSTRUCT SRL23903806radiată
SPORT MANAGER TEAM S.R.L.49931591în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · Constanța

IR
IOSEVA ROOF S.R.L.
CUI 52779060 · Mun. Constanţa
BE
BRICOLEX EXPERT S.R.L.
CUI 51664690 · Mun. Constanţa
VC
VENIZEA CERAMIC SRL S.R.L.
CUI 50667486 · Mun. Constanţa
GS
GREEN STAL FIX S.R.L.
CUI 49012199 · Mun. Constanţa
AP
AUTO PAINT S.R.L.
CUI 48969032 · Mun. Constanţa
TB
TEZO BRICO SALE S.R.L.
CUI 48722490 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GMA ALL 4 PAINT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →