identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MART ACM MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 41781995J23/1122/2020Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
8,39mil lei
▼ 20,3% vs. 2024
Profit net · 2025
2,07mil lei
▲ 7.407,0% vs. 2024
Salariați
9
▲ 80,0% vs. 2024
Contracte publice
8
SEAP · activ 2024
În anul 2025, MART ACM MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.394.326 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,3%. Rezultatul net a fost un profit de 2.070.498 lei. Datoriile totale au scăzut cu 46,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41781995
Nr. Reg. Comerțului
J23/1122/2020 · EUID ROONRC.J23/1122/2020
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-17 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
8.394.326 lei
▼ 20,3%
Profit net
2.070.498 lei
▲ 7.407,0%
Datorii
1.751.674 lei
▼ 46,1%
Salariați
9
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.820.191 lei2024: 10.536.081 lei2025: 8.394.326 lei8,39 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 108.743 lei2024: 27.581 lei2025: 2.070.498 lei2,07 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,7%
Creștere CA an/an
-20,3%
CA / salariat
932.703 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,8%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+55,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.880.239 $463.769 $392.356 $932.778 $540.422 $9
20242.291.698 $5.999 $707.167 $1.046.944 $339.777 $5
20231.490.491 $23.765 $112.332 $1.428.775 $660.820 $4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Contracte publice (SEAP)

8

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
1.378.231 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
1.341.101 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DOUBLE M CONSTRUCT SRL8422019în funcțiune
MASTERGAME SRL15751006radiată
NSN CONCEPT S.R.L.54762049în funcțiune
VAIOMA CONSTRUCT SRL29317075radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

MD
MAYFAIR DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55467349 · Orş. Voluntari
OS
OMANY S.R.L.
CUI 55445979 · Orş. Voluntari
SC
SORION CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55434325 · Orş. Voluntari
FC
FORTIVOX CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI 55393047 · Orş. Voluntari
RC
RENO CASA S.R.L.
CUI 55232881 · Orş. Voluntari
BS
BENNONE S.R.L.
CUI 55126236 · Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MART ACM MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →