identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ROLLING DAYS S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 41785784J19/758/2019Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
416mii lei
▼ 10,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−29mii lei
▲ 49,4% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, ROLLING DAYS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 416.197 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 10,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 28.725 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (108.868 lei) depășesc activele totale (23.021 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-85.847 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-28.725 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41785784
Nr. Reg. Comerțului
J19/758/2019 · EUID ROONRC.J19/758/2019
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-18 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
416.197 lei
▼ 10,0%
Profit net
-28.725 lei
▲ 49,4%
Datorii
108.868 lei
▲ 12,3%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 386.892 lei2024: 462.262 lei2025: 416.197 lei416 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -19.938 lei2024: -56.734 lei2025: -28.725 lei−29 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-6,9%
Creștere CA an/an
-10,0%
CA / salariat
208.099 lei
Datorii / active
473%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+48,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025416.197 lei-28.725 lei108.868 lei23.021 lei-85.847 lei2
2024462.262 lei-56.734 lei96.946 lei39.823 lei-57.123 lei2
2023386.892 lei-19.938 lei82.383 lei81.995 lei-388 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Harghita

FB
FRANDI BEST S.R.L.
CUI 54277613 · Sat Valea Rece Com. Lunca de Jos
MB
MINDENNAPOK BOLTJA S.R.L.
CUI 52682245 · Sat Valea Rece Com. Lunca de Jos
AS
ABIGEL S.R.L.
CUI 18424335 · Sat Valea Rece Com. Lunca de Jos
TG
TON-GELLA SRL
CUI 15871916 · Sat Valea Rece Com. Lunca de Jos
PS
PRIME SOURCE S.R.L.
CUI 55428315 · Mun. Odorheiu Secuiesc
MC
MARION CAFE-TOP S.R.L.
CUI 54916571 · Mun. Topliţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROLLING DAYS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →