identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

NOVODENT INTER COMPANY S.R.L.

CAEN 4774 — Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
CUI 41820164J20/1615/2019Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
780mii lei
▲ 19,2% vs. 2023
Profit net · 2024
19mii lei
▲ 0,8% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2024, NOVODENT INTER COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 779.525 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,2%. Rezultatul net a fost un profit de 18.661 lei. Datoriile totale au crescut cu 27,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41820164
Nr. Reg. Comerțului
J20/1615/2019 · EUID ROONRC.J20/1615/2019
Cod CAEN
4774 — Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-28 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. MIHAIL SADOVEANU, NR.49 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
779.525 lei
▲ 19,2%
Profit net
18.661 lei
▲ 0,8%
Datorii
1.541.825 lei
▲ 27,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 306.800 lei2023: 654.019 lei2024: 779.525 lei780 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 6.864 lei2023: 18.514 lei2024: 18.661 lei19 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
2,4%
Creștere CA an/an
+19,2%
CA / salariat
779.525 lei
Datorii / active
96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29,0%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+51,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024779.525 lei18.661 lei1.541.825 lei1.606.177 lei64.352 lei1
2023654.019 lei18.514 lei1.210.599 lei1.253.563 lei42.964 lei1
2022306.800 lei6.864 lei932.276 lei953.911 lei21.635 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DS
DOMIO STONES S.R.L.
CUI 42571355 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
WT
WAVE TRADE BUSINESS S.R.L.
CUI 40914848 · Activități de consultanță pentru afaceri și management

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AUTO EVOLUTION SRL18004013radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate · Hunedoara

RO
RAISA OPTIK CLASS S.R.L.
CUI 42710119 · Mun. Deva
OS
OPTOS S.R.L.
CUI 42259613 · Mun. Deva
OS
OPHTASEPT S.R.L.
CUI 40283810 · Mun. Deva
OS
OPTIC SPECTRUM LINE SRL
CUI 38476843 · Mun. Deva
RO
ROBERT OPTIK DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 38262270 · Mun. Deva
CO
CLARITY OPTIK CLAS SRL
CUI 38000008 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NOVODENT INTER COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →