identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

LUXURY CHARGERS S.R.L.

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 41827510J33/1756/2019Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
175mii lei
▲ 46,0% vs. 2021
Profit net · 2022
17mii lei
▼ 75,5% vs. 2021
Salariați
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2022, LUXURY CHARGERS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 174.573 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 46,0%. Rezultatul net a fost un profit de 16.861 lei. Datoriile totale au scăzut cu 42,2% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41827510
Nr. Reg. Comerțului
J33/1756/2019 · EUID ROONRC.J33/1756/2019
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-29 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ŞTEFAN LUCHIAN, NR.2 · 5 firme aici
Cod poștal
720136
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2022)
174.573 lei
▲ 46,0%
Profit net
16.861 lei
▼ 75,5%
Datorii
5.159 lei
▼ 42,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 111.254 lei2021: 119.601 lei2022: 174.573 lei175 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 25.852 lei2021: 68.735 lei2022: 16.861 lei17 mii20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
9,7%
Creștere CA an/an
+46,0%
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,1%
Creștere medie anuală (2019–2022)
+412,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022174.573 lei16.861 lei5.159 lei116.558 lei111.399 lei
2021119.601 lei68.735 lei8.929 lei103.467 lei94.538 lei
2020111.254 lei25.852 lei5.819 lei31.622 lei25.803 lei0
🔒 Încă 1 an de istoric (2019–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

QS
QUANDES S.R.L.
CUI 51035070 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
ES
ESMARTGADGET S.R.L.
CUI 42302535 · Comerț cu ridicata nespecializat
ES
EFOXCARD S.R.L.
CUI 35428450 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
KM
KML MOBILE S.R.L.
CUI 15313596 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EFOXCARD S.R.L.35428450în dizolvare
ESMARTGADGET S.R.L.42302535radiată
QGSM SMART SHOP S.R.L.43063339în funcțiune
QUANDE SMART S.R.L.47245716radiată
WORLD HOME STORE S.R.L.45281160radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Suceava

CS
CES SECURITY S.R.L.
CUI 54857874 · Mun. Suceava
IP
ID PIESE AUTO S.R.L.
CUI 54805077 · Mun. Suceava
KM
KALIMERA MARKET S.R.L.
CUI 54230068 · Mun. Suceava
GL
GEO-LUX S.R.L.
CUI 51035062 · Mun. Suceava
LA
LICITAS AUCTIONS S.R.L.
CUI 50995017 · Mun. Suceava
BD
BES DIGITAL S.R.L.
CUI 50847070 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUXURY CHARGERS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →