identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

COMPLETE NORD OIL STATION S.R.L.

CAEN 4612 — Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
CUI 41830605J40/14678/2019Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,33mil lei
▲ 19,7% vs. 2024
Profit net · 2025
341mii lei
▲ 62,2% vs. 2024
Salariați
2
▼ 81,8% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, COMPLETE NORD OIL STATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.325.405 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,7%. Rezultatul net a fost un profit de 340.607 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41830605
Nr. Reg. Comerțului
J40/14678/2019 · EUID ROONRC.J40/14678/2019
Cod CAEN
4612 — Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-30 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL RÂMNICU SĂRAT, NR.15, CAMERA 3, BL.20F, SC.1, ET.1, AP.3
Cod poștal
31903
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.325.405 lei
▲ 19,7%
Profit net
340.607 lei
▲ 62,2%
Datorii
438.676 lei
▼ 2,4%
Salariați
2
▼ -9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.267.364 lei2024: 1.106.819 lei2025: 1.325.405 lei1,33 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 620.967 lei2024: 210.047 lei2025: 340.607 lei341 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 282024: 112025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
25,7%
Creștere CA an/an
+19,7%
CA / salariat
662.703 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+49,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.325.405 lei340.607 lei438.676 lei779.523 lei340.847 lei2
20241.106.819 lei210.047 lei449.524 lei659.811 lei210.287 lei11
20232.267.364 lei620.967 lei443.785 lei1.064.992 lei621.207 lei28
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
A-T FUEL STATION S.R.L.47050803în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · Municipiul București

FB
FERRUM BRIDGE TRADING S.R.L.
CUI 54651180 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RS
ROMCHEM S.R.L.
CUI 52978306 · Sector 3 Mun. Bucureşti
ET
EUROPE TRADING BRIDGE S.R.L.
CUI 51929801 · Sector 3 Mun. Bucureşti
CC
CASSIAN CONSULTING S.R.L.
CUI 51656728 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TS
TECHNOFIX S.R.L.
CUI 51600336 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AG
ALLIANZ GLASS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 51379910 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COMPLETE NORD OIL STATION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →