identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ENVIRO PRODUCTS S.R.L.

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 41859628J35/2993/2023Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 17.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
322mii lei
▼ 81,9% vs. 2024
Profit net · 2025
377mii lei
▼ 38,4% vs. 2024
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ENVIRO PRODUCTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 321.973 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 81,9%. Rezultatul net a fost un profit de 376.503 lei. Datoriile totale au scăzut cu 71,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41859628
Nr. Reg. Comerțului
J35/2993/2023 · EUID ROONRC.J35/2993/2023
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-06 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
Adresă
JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. DANAIDE · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 30 firme.

100 m250 mN12345678
  1. DEALUL DORULUI SRL · 69 m · CAEN 121
  2. PERFECT MANICURE & STYLE SRL · 105 m · CAEN 9622
  3. GLOBO PREST-SERV S.R.L. · 247 m · CAEN 8121 · +8 firme la aceeași adresă
  4. VARC CONDOMINIUM MANAGEMENT S.R.L. · 252 m · CAEN 6832
  5. CONTINENTAL GLASS S.R.L. · 253 m · CAEN 4399
  6. ATELIERUL DE ARTE ELIAS MEICI S.R.L. · 264 m · CAEN 9020 · +1 firme la aceeași adresă
  7. IMASANTALYS S.R.L. · 277 m · CAEN 4777
  8. OFFICIAL NAILS BY DANA S.R.L. · 323 m · CAEN 9622

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025322 mii lei▼ 81,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
444 mii888 mii1,33 mil1,78 mil2023 · cifră de afaceri: 531.540 lei2023 · profit net: -129.232 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.775.226 lei2024 · profit net: 611.542 lei20242025 · cifră de afaceri: 321.973 lei322 mii2025 · profit net: 376.503 lei2025
Salariați
0▼ 100,0%
20232025
Datorii totale
1,71 mil lei▼ 71,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 2511 · 3.486 firme · mai sus decât 48% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Timiș · mai sus decât 58% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
116,9% marjă · mai sus decât 99% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
116,9%
Creștere CA an/an
-81,9%
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39,1%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+256,2%/an
Grad de îndatorare
64%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025321.973−81,9%376.503−38,4%116,9%1.708.3032.668.480962.4500
20241.775.226+234%611.54234,4%5.897.4806.481.164585.9461
2023531.540-129.232-24,3%5.451.7675.424.941-25.5960
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Dosare în instanță

5
Dosare în care firma apare ca parte
5
Ca debitor
3
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-12-1144353/325/2025Judecătoria Timisoaravalidare poprire 227/2025FondDebitor
2025-03-038093/55/2024Tribunalul AradpretenţiiApelApelant
2024-12-0224049/55/2024Judecătoria AradCerere în anulare ordonanţa de plataFondDebitor
2024-05-2711178/55/2024Judecătoria Aradordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2024-04-168093/55/2024Judecătoria AradpretenţiiFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PREMIUM CAST S.R.L.41520647în procedură

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 4 active, cifră de afaceri cumulată 1,59 mil lei, 7 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Timiș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ENVIRO PRODUCTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →