identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MACHO MENS SALON S.R.L.

CAEN 9621 — Activități de coafură și frizerie
CUI 41871052J2019004305121Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1.967€
▼ 27,4% vs. 2024
Profit net · 2025
135€
▼ 78,6% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
6ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MACHO MENS SALON S.R.L. (CUI 41871052, nr. J2019004305121) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Gherla, județul Cluj, înființată în 2019. Activitatea principală: activități de coafură și frizerie (CAEN 9621). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.920 lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, MACHO MENS SALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.920 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 26,4%. Rezultatul net a fost un profit de 680 lei. Datoriile totale au scăzut cu 96,4% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41871052
Nr. Reg. Comerțului
J2019004305121 · EUID ROONRC.J2019004305121
Cod CAEN
9621 — Activități de coafură și frizerie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-07 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Gherla
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. MICĂ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 m500 mN1234567
  1. GEOFASTX S.R.L. · 159 m · CAEN 7711 · +1 firme la aceeași adresă
  2. SANDINIA FARM SRL · 178 m · CAEN 4773
  3. ŞOIMRAUL BUSINESS SRL · 241 m · CAEN 4941
  4. 69 VADIM SRL · 401 m · CAEN 4755 · +5 firme la aceeași adresă
  5. COCAJ PAN S.R.L. · 405 m · CAEN 1071 · +8 firme la aceeași adresă
  6. AUTOBIRO UK SRL · 474 m · CAEN 3831
  7. OROS & OROS S.R.L. · 523 m · CAEN 6820 · +19 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251.967 €▼ 27,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
7021.4032.1052.8062023 · cifră de afaceri: 2.806 €2023 · profit net: 376 €20232024 · cifră de afaceri: 2.708 €2024 · profit net: 629 €20242025 · cifră de afaceri: 1.967 €1.9672025 · profit net: 135 €2025
Salariați
—
Datorii totale
213 €▼ 96,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 9621 · 6.963 firme · mai sus decât 10% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Cluj · mai sus decât 7% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
6,9% marjă · mai sus decât 61% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,9%
Creștere CA an/an
-27,4%
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,3%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-1,6%/an
Grad de îndatorare
14%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.967−27,4%135−78,6%6,9%2131.5231.311—
20242.708−3,5%629+67,3%23,2%6.0589.2603.202—
20232.80637613,4%58.6578.653—
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de coafură și frizerie · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MACHO MENS SALON S.R.L.

Este MACHO MENS SALON S.R.L. o firmă activă?

Da. MACHO MENS SALON S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este MACHO MENS SALON S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MACHO MENS SALON S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are MACHO MENS SALON S.R.L.?

În 2025, MACHO MENS SALON S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 9.920 lei, în scădere cu 26,4% față de 2024, și un profit net de 680 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este MACHO MENS SALON S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MACHO MENS SALON S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 03.10.2026.

Are MACHO MENS SALON S.R.L. datorii la ANAF?

MACHO MENS SALON S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MACHO MENS SALON S.R.L.?

Sediul social declarat al MACHO MENS SALON S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. MICĂ.

Ce activitate are MACHO MENS SALON S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MACHO MENS SALON S.R.L. este „Activități de coafură și frizerie” (cod CAEN 9621).

Când a fost înființată MACHO MENS SALON S.R.L.?

MACHO MENS SALON S.R.L. a fost înregistrată pe 07.11.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2019004305121.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MACHO MENS SALON S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala